Már nem divat a rugdalózó?

Figyelt kérdés
Mindenki kisnadrágot és pólót ad a gyerekre.ti hogy latjatok ezt?
2017. ápr. 24. 16:23
1 2
 11/14 anonim válasza:
44%

Szerintem a rugdalózó olyan, mint egy pizsama.

Ha itthon vagyunk, abban van (2 hónapos), de ha megyünk valamerre, vagy jönnek hozzánk vendégségbe, csinosan felöltözünk. Én sem melegítőben járok az utcán.

2017. ápr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
45%

En allandora csak par hetes koraig adtam ra rugit.

Utana inkabb badyt nadraggal.na de nem farmerrel,hanem melegitovel,laza nacival.volt egy csomo pamut kisnacija,magas derekkal.

Csak polot meg most sem adok ra (13hos).abbol ki van a pocakja.egy ujjatlan badyt adok a polo ala.

Rugit pizsinek hasznaljuk,mai napig is.

Farmert csak hebe-hoba kap.ha olyan alkalom van.

2017. ápr. 25. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én addig adtam a gyerekeimre főként rugit míg csak feküdtek, forogtól. Kúszás-mászás időszakától (5 hónapos kortól) már úgy öltöztettem kb. mint magamat. Itthonra body, mackó, pulcsi, utcára normális (farmer, kord, vászon) nadrág, kötött pulcsi, kabát-dzseki. Szerintem a melegítő nem praktikus pl. a játszóra, mert egy perc alatt kiszakad, ha kúszik-mászik benne kint a gyerek. A farmer meg elnyűhetetlen.
2017. ápr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én mikor kicsi volt a lányom itthon rugiba aludt volt de ha elmentünk akkor bady nadrág pulcsi stb.
2017. ápr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!