Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Februárban születendő babának...

Februárban születendő babának mennyi és hányas ruhákat vegyek legalább 6 hónapos koráig?

Figyelt kérdés

Előre meg szeretnék venni mindent legalább fél éves koráig, de inkább 8 hónaposig. 56-os méretből már van sok ruhánk, abból már csak néhány melegebb kell. Annál kisebbet nem akarok venni, az 52-es méretnek nincs értelme szerintem, mert eleve nagyobb is lehet mikor megszületik (főleg úgy hogy én is és a párom is 185 centisek vagyunk, bár nem biztos hogy ez számít :D )

Hànyas méretet hord egy 6-8 hónapos?


2017. jún. 10. 21:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
28%
Én nagyon alacsony vagyok, férjem magass, a fiunk 50cm-el született január végén, mar 69 cm es most növi ki a 72 es méretét. A lanyunk ennyi idősen 62 est hordott, ő is 50 cm-el született. Mi sok ruhat kaptunk, a nagy részén még ott a cimke, hamar jött a meleg, nem kellettek a teli bérelt ruhák. Body az jöhet minden mennyiségben, de a téli tavaszi ruhakkal azért ovatosan.
2017. jún. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
30%
Én télen veném meg ruhákat de csak 56-62 méretet,mert olcson lehet ruhát venni,januárban szuper leárazások vanak mindenhol,tök felesleges előre bevásárolni.
2017. jún. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondoltam hogy leginkább csak bodykat vennék előre. :)

Még nem akartam venni semmit, csak össze akarom szedni hogy mik azok amikre szükség lesz.

Köszönöm a válaszokat!

(Nem értem miért pontoz le itt valaki mindenkit, ha nem értesz egyet, szólj hozzá inkább...!)

2017. jún. 11. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!