Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti mit szóltatok volna ha igy...

Ti mit szóltatok volna ha igy visszautasitottak volna a babruhaitokat?

Figyelt kérdés
Van egy csaladi baratunk, akikenk mar van egy 10 eves fiuk. Nekunk 5 hos a gyerekunk, fiu. Miutan megszuletett a picink, eldontottek hogy ok is akarnak meg egy babat. Kb. 1 hos volt a fiam mikor terhebe esett a no. Nekik is fiuk lesz. En felajanlottam nekik, hogy ne vegyenek babruhakat, mert odaadunk mi mindent. Hurcikendot, halozsakot, teli overalt, babakocsit, megmaradt pelust, babamerleget, egyszoval mindent, mert elegge rosszul allnak anyagilag. Orultek is neki, kertek, hogy tegyem felre nekik. Mar en sem tudom hova tenni a sok cuccot es megkertem,hogy vigyek el, erre azt kapom, hogy kosz, de nem kell a babaruha,mert en mar a terhesseg elejetol vasarolgattam hasznalt ruhakat. Nekem nagyon szarul esett, hogy azok a ruhak nem kellenek amik az en babame voltak, de a hasznaltakat, amibol tobb gyerek kinott meg megveszi... Azutan mondta, hogy meg a fiatol is megmaradt minden ruha, mert az anyja elpakolta. Amikor en terhes voltam pedig azt mondta, hogy odaadnam neked a fiam volt babaruhait, de mindet odaajandekoztam regebben egy baratnomnek. Ugy erzem, hogy nem koszosabb az en gyerekem mint mase, hogy a ruhait be tudja felvenni mas is. Persze azt megemlitette, hogy a maradek pelust kerne, meg a babamerleget, es a hordozokendot mert az nagyob draga. En meg nem akarom ezek utan odaadni neki. Nektek is rosszul esett volna? Ti odaadnatok amit kert? Mi meg tervezunk meg egy gyereket, tehat fel tudnank hasznalni.
2017. jún. 15. 20:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
49%
Nem értem miért kell ezen fennakadni. Köszöni nem kéri.
2017. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
nem érdekelne. te felajánlottad hogy segítesz, ha nem kell neki akkor az az ő dolga.
2017. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%

Nem sértődnék meg. Ha nem kell, hát nem.

Egyébként én is kaptam sokmindent, de bennem is bennem volt a vásárolhatnék....

Ha meg nem akarod ezek után odaadni a cuccaidat, mond meg h még terveztek babát, és megtartod a dolgokat neki.

Amúgy meg lehet szégyellte a fia régi ruháit odaadni...

2017. jún. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Ha terveztek még egy gyermeket, miért ajánlottál fel mindent neki? Akkor még jól is jön neked, hogy a babaruhákat nem kéri.
2017. jún. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
Szep baratsag.
2017. jún. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
62%

Nem kell, nem kell, nem eroszak. Most oszinten: mindenkinek sajat dontese es joga ha o maga akar vasarolni a gyerekenek, nem szolnek bele.

Ha ezen megsertodsz es azt a par szamara szukseges dolgot nem adod, hat bocs de gyerekes vagy es hisztis.

2017. jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem csak elkapta a vásárolhatnék, nem sértődnék meg. Én is kaptm ruhákat, örülök is nekik, mert így kevesebbet kéne venni, de néha nagyon elszalad a ló velem és nem tudok ellenállni a cuki göncöknek. Meg az is vn, hogy sokszor nem az én stílusom, amit kapok. Én kölcsönadnám a helyedben, amit kért.
2017. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
69%

Én nem értem, mi a probléma. Senki nem köteles felajánlani semmit, de ha megteszi, akkor tegye feltételek nélkül, és csak azt ajánlja fel, amire nincs szüksége és jó szívvel adja.

És senki nem köteles elfogadni bármit, válogatás nélkül, főleg, ha nincs rá szükséges. És tök mindegy, miért nincs...

Te felajánlottál egy csomó mindent, ő meg csak egy részét kéri. Ennyi.


Ha nem adod jó szívvel, akkor ne adj semmit, mondd, hogy mégsem tudod odaadni. De ha csak bosszút akarsz állni, az nem vall túl jó jellemre, főleg, hogy már felajánlottad a mérleget és a kendőt. De egyébként ehhez is jogod van, csak kicsinyesnek érzem.

2017. jún. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nem esne rosszul. Nem kérte. És akkor mi van?
2017. jún. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
60%
A legtobben nem olvastak el a sztori veget, en azt mondanam neki, hogy odaadtam masnak kolcsonbe, es akkor nem lenne az, hogy huu most ez hogy hogy megint itt van mikor mar egyszer elajandekoztad...szoval odaadtad, de kolcsonbe, es kesz, akkor legalabb a kovi gyerkocnel nem kell a cuccaid utan szaladgalni...
2017. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!