Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogy kezelitek a visszautas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy kezelitek a visszautasítást ugyanis életembe először visszautasítottak és teljesen padlóra kerültem?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok és felmentem kipróbálás szintjén egy internetes társkeresőre. Egy szimpatikus lány megtetszett és ráírtam, azt a választ kaptam hogy bocsi de nem egymást keressük.

Teljesen meglepődtem ezen ilyen még velem nem történt, eddig mindig akit szerettem volna összejött igaz nem interneten próbálkoztam.

Ezek után persze azonnal megírtam a véleményem neki hogy ezt hogy képzeli úgy hogy nem is találkoztunk, miből látja ezt stb. És azonnal töröltem magam az oldalról pedig fizettem is érte...

Azóta teljesen kivagyok befelé fordultam, titeket már urasított vissza nő? Ennyire ronda lennék? Hogyan dolgozzátok fel?


2017. ápr. 18. 10:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Huh te nem vàgod ez hogy működik odakell ez a kisêrletezésről szôl irsz neki ok nem jott be semmi gaz irsz a 8iknak ez se jott be? Bakker na még egyet es akkor olyan ir akivel egyhangulaton vagytok
2017. ápr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Jezusom, szerintem szerezz egy kis onbizalmat...
2017. ápr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
32 évesen utasítottak vissza először? Ráadásul interneten? Húha öreg, eret azért ne vágj. 23/F
2017. ápr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, főnök ezt nem így kell. Nagyon nem. Minek írtál neki a visszautasítás után? Ez elég gáz volt.


Eddig hol éltél, már ne is haragudj?

2017. ápr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nőj fel. Nekem bulikban volt, hogy lekoptatott 5-10 nő, a 11. meg nem, akkor kit érdekel a többi. Bokszolni sem tanulsz meg anélkül, hogy párszor pofán ne verjenek, de a végén még élvezni is fogod.
2017. ápr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
4. Mi az hogy hol éltem? Életben...eddig 3 hosszú kapcsolatom volt, mind 3 nő fogadta a közeledésem soha nem utasított vissza egyik lány sem.
2017. ápr. 18. 11:05
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért kérdezem, hogy hol éltél, mert még csak nem is a visszautasítás volt a gáz, mert ez megesik mindenkivel, hanem a reakciód.


Szerinted te mindenkinek bejössz vagy mi? 😀

2017. ápr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7. Igen, úgy gondolom hogy akihez én közeledek azoknak igen ugyanis eddig mindig megtiszteltetésnek vették a lányok hogy udvaroltam nekik
2017. ápr. 18. 11:14
 9/20 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy törölted magad. Valószínűleg még nagyon sok visszautasítást kaptál volna neten - ha egy ilyen eseten így kiakadtál, mi lett volna több tucat után? Depressziós leszel?:)


Minden férfi, aki huzamosabb időt eltöltött már társkeresőn, tudja, hogy a 0-hoz konvergál az esélye annak, hogy onnan kapcsolata lesz. Csak a szuperjóképű, szuperadonisz, szupertestű, szupergazdag fickók aratnak le onnan babérokat, de néhány pofáraesést még előtte azért ők is átélnek. Isten hozott a netes társkeresés kegyetlen útvesztőjében.

2017. ápr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Amelyik férfi neten ismerkedik az mérhetetlen buta és mazochista, azt kell mondjam ha ez tényleg így megy ott
2017. ápr. 18. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!