Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ajánlanátok jó mosószer+öblítő...

Ajánlanátok jó mosószer+öblítő kombót? 2 ill.5 éves gyermekeim vannak, ugyhogy foltok vannak.

Figyelt kérdés
2017. júl. 7. 10:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Szia. En most valtottam az ariel compact 3in1 pods-ra. Nalunk bevalt 6,4 es 2 eves gyerekeim vannak. Ami nagyon koszos az elötte beszoktam kenni vanish szappannal.
2017. júl. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Tapasztalatot írok, sajnos nem a legolcsóbb márka de..

Én egyszerű Ariel-lel mosok, Silán öblítővel, tehát ezek nem szakosodtak a csúnya foltok ellen.

Viszont. Kaptunk ajándékba Amway folt tiszító sprayt. Na az - bár szkeptikus vagyok ezekkel kapcsolatban - még a céklát is kiviszi :D Mosás előtt fújom be a foltot és kijön.


De követni fogom a kérdést, mert ha van olyan mosószer ami folttisztító nélkül is hatékony, kíváncsi lennék rá!

2017. júl. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én a tomi mosószer mellé vanish oxi port szoktam használni, ezt a mosógép dobjába teszem, közvetlenül a ruhákra, vagy a vanishnek a folyékony változatát közvetlen a foltra és úgy be a gépbe. Eddig minden kijött. Coccolino öblítőt használok mellé.

De valaki írta az amway-es folteltávolítót, az is nagyon jó!

2017. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ariel-Lenor vált be nekem, gyakorlatilag semmit nem folttisztítózok, mert nincs rá szükség.
2017. júl. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Persil power gelt használok, nálam a fehérek ezzel lesznek a legtisztábbak.
2017. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ariel babyt és Silan sensitivet használok. A makacsabb foltokat Wanish szappannal bedörzsölöm mosás előtt, szépen kiszedi és sokáig kitart.
2017. júl. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Én a Vanish tubusos folttisztító zseléjével szoktam bedörzsölni mosás előtt a foltokat, majd be a mosógépbe. Ariel mosókapszulával mosok, és most nyáron nem használok öblítőt, mert az egész család annyira szereti a kapszula illatát, hogy kérik, ne nyomjam el öblítővel. Mivel tudok kint teregetni, nem punnyad be a ruha úgy, mint télen, szval valóban fölösleges nekünk az öblítő. És a kapszulában van öblítő is egyébként.

A Vanish nekem még mindent kihozott. Foltokból nálunk sincs hiány egy bölcsis és egy kiscsoportos ovis mellett.

2017. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Baranka ***** válasza:
Ariel folyékony mosószer+ sárga olajos silan.
2017. júl. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én Persil mosógélt használok ( a kék színűt ) és hozzá Coccolino Orange Rush öblítőt. Szerintem szuper párosítás! :)
2017. aug. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

Persil/Ariel. Amúgy nem drága szerintem én most akcióban vettem a 60 mosásos arielt 2900-ért az auchanban.


Meg nem tudom te hogy mosol, de pl. ismerősöm panaszkodik folyton foltokra, egy ideig én se értettem, de egyszer pont ott voltam mikor teregetett. Hát úgy agyonra tömi a mosógépet, hogy nekem még az is csoda hogy bír annyi ruhát betömni, mert utána kihúzni alig. Tényleg úgy csurig nyomja ruhával. Nem azt mondom, hogy 5 darabot mosson az ember egyszerre, de hát annyit amennyit ő belesuvaszt nem csoda, ha semmi se mos ki rendesen. Én úgy tudom elképzelni, hogy a ruhák ugyanolyan alakúan gyűrve/hajtogatva kerülnek elő a mosásból, mint ahogy benyomorította őket, mert egy kanyi hely nincs mozogniuk vagy valami.

2017. okt. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!