Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kistesó érkezésének bejelentés...

Kistesó érkezésének bejelentésére ötletek a nagyobb gyerek közreműködésével?

Figyelt kérdés
Apukának és nagyszülőknrk is várok ötleteket
2017. júl. 5. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Egyik ismerősöm nem rég jelentette be egy fényképpel amin a "nagylánya" egy krétával telerajzolt területen guggol, ahol oda van írva, hogy Nagytesó leszek!

Szerintem vidám, színes és aranyos is.

2017. júl. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
A 12. hét után mondtuk el a nagyobb 3,5 évesnek...(tudtuk,hogy nagyon pletykás) hát a mamáknál elég volt csak kinyitni az autó ajtaját és már üvöltötte folyamatosan, de amúgy az utcán,a boltba,meg úgy bárhol elújságolta vad idegen embereknek is. Miután megszületett akkor meg már arra hívta fel mindenki figyelmét,hogy ő a kis testvére :D
2017. júl. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk a páromnak a kislányunk mondta el, mert mikor kiderült 1 hétig nem volt itthon a párom. A kislányom meg annyit közölt vele spontán,hogy "apa, remélem lány lesz". Erre a párom megszólalni sem tudott, nem értette így a lányunk rám nézett, és mondta, hogy " anya, nem meséled el neki is, hogy ki van a hasadban?" hát a párom csak nézett, szerintem azt hitte vicc, a lányunk 5éves volt. :D

Aztán a párom a haverjaitól kapott pólót meg mi is kaptunk a lányommal. De ezt már csak akkor hordtuk mikor nagy volt a hasam: a páromén és az enyémen ez volt: újabb 2 év alvásról önként lemondók, a lányomén pedig: a szüleim azt mondják, most már én leszek a "nagy"(tesó)

Mi ezt sokszor nem vettük fel, de mindenki nevetett aki látott így minekt :)

2017. júl. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy 2 éves lesz, de még nem beszél csak szavakat mond. Elárulni tuti nem fog :)
2017. júl. 5. 15:52
 5/6 A kérdező kommentje:
Ilyesmikre gondoltam hogy odaküldeni vele a tesztet apjához, vagy rendelnék olyan pólót neki hogy big brother vagy ilyesmi, de várok még ötleteket.
2017. júl. 5. 15:54
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam mondta el az apukájának mikor hazajött 3 hét után külföldről

" Apa nagytesó vagyok most már veszel nekem motort?" 5 éves volt. Férjem elsápadt és elsírta magát :)

Mikor jött a baba jött a mini crossmotor is :)

2017. júl. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!