Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » H&M-es járó cipőt vett valaki...

H&M-es járó cipőt vett valaki 1 év körüli babájának? Ezek a cipők is megütik a stabilan tartó gyermek/baba cipők minőségét?

Figyelt kérdés
Kínaiban nem vennék cipőt, de a CCC-ben, H&M-ben és hasonló üzletekben nagyon masszív, magas szárú cipőket találtam jó áron. Vajon ezek átmennek valamilyen rostán és adhatóak a babáknak gyerekeknek?

2017. okt. 11. 10:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, nagyon szépen köszönöm!

Így már értem a cipő helyzeteket :)

2017. okt. 13. 15:28
 12/13 anonim ***** válasza:
Én asso cipőt vettem tavaly télre ami 7990 Ft volt. Bőr és nem rossz. H&M ben az esküvőre vettem balerinat a gyereknek arra az 1 napra.
2017. okt. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

a h&m divat cipőket árul, ha nem sokáig van a lábán akkor valószínű nagy baja nem lehet pl itt valaki írta hogy esküvőre vett a gyerekének ott. De ha több órát és hordja 2 hónapig akkor bizony pont amikor a legjobban fejlődik a lába akkor nem kapja meg azt a pluszt ami kéne neki.

Nézz utána milyennek kell lennie a jó gyerekcipőnek.

2017. okt. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!