Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Anyucik! Minek örülnétek?...

Anyucik! Minek örülnétek? Többi lenn

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ajándékba kapok majd egy csomó babaruhát egy kedves ismerősömtől, mert nekik már nem kell, én meg most várom a babánkat. Mivel ajándékba adja, szeretném valami jelképessel azért mégis viszonozni, viszont ötletem sincs, hogy mivel.

Van egy fél év meg egy kétév körüli babája, de ahogy tudom, megvan mindenük. Anyuka ilyen fittmami stílust képvilse, esetleg ezzel kapcsolatban vmi ajándékötlet? Minden tipp jól jönne, köszönöm :)


2017. okt. 13. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem örül, hogy megszabadul a cuccoktól, fölösleges bármit is adnod cserébe. Ha mégis nagyon akarsz valamit, akkor hívd meg egy sütire, vagy vállald be a gyerkőcöket pár órára és küldd el őket randizni a férjével. :)
2017. okt. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is most adtam oda az összes kinőtt baba ruhát az unokatesómnak.

Hozott egy nagy szatyor gyümölcsöt "cserébe". Kb két hétig nem kellett vennem, nagyon örültem neki 😊

De süthetsz nekik valami sütit is.

2017. okt. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy külföldről küldi haza egy családtagjával majd, amikor épp hazalátogat a családhoz. Én is gondoltam a gyümölcsre, csak így nem merem. A sütizés is jó, csak ugye a fentiek miatt ez is kiesik :(
2017. okt. 13. 16:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is a gyümölcsöt mondtam volna, de akkor az nem opció.


Alkalmanként járnak haza Magyarországra? Ha igen valami élményt pl. Játszóház belépő vennék a gyerekeknek, aminek nagy intervalumban felhasználható.

2017. okt. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hol külföld? barátnőm angliában él, szalonna, kolbász, pirospaprika mindig nyerő ajándék nála :)
2017. okt. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!