Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyucik melyiket választanátok?

Anyucik melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Kislányom kapott mamától egy elektromos hintát, el van benne, zenél, világit, állítani lehet a hinta gyorsaságát, lehetőségem volna eladni ugyanannyitér amennyiért megvette. (Hétvégén vette újonnan, 10 ezerért!)

Láttam egy hirdetést, rezgős zenélő pihenő szék, használtan adják 7.000ft ért az ár az lényegtelen. De nem tudom hogy melyik tetszene jobban a kislányomnak... nektek melyik jött be?? Melyiket választanátok?


2017. szept. 1. 16:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ajándékba kapta, tetszik neki én megtartanám, legfeljebb vennék egy pihenőszéket is.


Igaz a kisfiúnk még nem született meg, szóval nem tudom mit mennyire fogunk használni, de vettünk egy pihenőszéket, ami ugyan nem rezeg és nem zenél, csak hintaszék funkciója van és egy adamo hintát.

2017. szept. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Annyira még nem tudjuk tetszik-e neki, 3hetes a manóm. Azon gondolkodom lehet megveszem és meg marad mindkettő, legfeljebb az lesz anyukámnál. Tud benne majd aludni, mert bár egymás mellett lakunk nem kell átcipelni.
2017. szept. 1. 16:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a mamának rosszul esne, hogy egy pihenőszéket lecserélnél egy másik pihenőszékre. Inkább beszéld meg vele, hogy máskor ilyen nagyobb kiadás előtt egyeztessetek, hogy ki mit és milyet szeretne.

A mi kislányunknak a legkedvencebb pihenőszéke a legegyszerűbb, nem zenél, nem világít, nem rezeg, nem csinál semmit az égvilágon, mégis inkább abban szeret lenni, nem a többfunkciósban.

2017. szept. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Annyira még nem tudjuk tetszik-e neki, 3hetes a manóm. Azon gondolkodom lehet megveszem és meg marad mindkettő, legfeljebb az lesz anyukámnál. Tud benne majd aludni, mert bár egymás mellett lakunk nem kell átcipelni.
2017. szept. 1. 16:37
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, leesett, hogy az hinta. Így, ebben az esetben lehet mindkettő.
2017. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hm! Melyiket választanánk? Dehát miből akarsz választani? Hiszen az egyik már a tiéd. Ráadásul ajándékba kaptátok. Nem illik az ajándékot azonnal eladni és valami mást venni az árából. Ráadásul nem egy olyan dolgot kaptál ami rossz, haszontalan, nem tetszik, nem használjátok, hanem egy klassz pihenőszéket. És igazából Te is egy másik pihenőszékre akarod cserélni. Valamint, ha ennyire új, talán megbeszélhetnéd a Mamával, hogy cserélje vissza, egy olyanra, amilyenre Te vágysz. De szerintem tökéletes lesz az ajándékba kapott is.
2017. szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, közben én is megértettem, hogy az egyik nem szék, hanem hinta, de igazából a szék is ringat, szóval ennyi erővel az is hinta. Így sem adnám el, akkor megvenném a másikat magam.
2017. szept. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet amit írtál, hogy egy itt, egy ott. Ha meg úgy alakul, hogy valamelyik nem tetszik a manódnak még mindig eladhatod.
2017. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megtartanám, de inkább csak két-három hónap múlva raknám bele, mellé meg megvenném a széket mostanra.
2017. szept. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A hinta még egyensulyérzékelést is fejleszt, habár evés után lehet nem ajánlatos, de egy pihenőszék nem ér fel egy hintához. Nem cserélném el.
2017. szept. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!