Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A Szamos vízálló gyerekcsizma...

Mazsoma kérdése:

A Szamos vízálló gyerekcsizma Nálatok állja a vizet?

Figyelt kérdés
Szamos vízálló csizmában(hivatalosan bakancsnak is írják, de a magasabb szárúról van szó) szemerkélő eső után nedves lett a 3 éves gyerek zoknija a lábujjaknál alul. A hóról ne is beszéljünk. Ti is jártatok hasonlóan? Kicserélték?

2018. jan. 21. 17:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Visszakaptuk kijavítva a csizmát, de a bal nagyon vizes lett fél óra alatt a játszótéren. A csizma is, a zokni is. A jobb NEM! A boltos 5 percre vízbe rakta a csizmát, és azt mondja, nem ázott át. El ne tudom képzelni, hogy lehet ez? Ő izzadtságot gyanít. Lehet, hogy valakinek csak a bal lába izzad,és ennyire?
2018. márc. 2. 15:58
 12/12 anonim ***** válasza:

Vajon az az erősebb lába? Azaz a nagyobb? (Mindenkinek nagyobb az egyik pár milivel)

Mennyivel nagyobb a cipő a lábánál?

Nem lehet, hogy csak pár mili hely van a cipőben és ezért izzad bele?

Milyen zoknit adsz rá?


A bélelt Riekeremmel jártam így, hogy csak az egyik "ázott be", aztán rájöttem, hogy 1) túl sok bele a vastag zokni, 2) a jobb lábamra kicsi.


De azt a tesztet te is megcsinálhatod otthon, mint a boltos, csak ne merítsd túl a cipőt!


Egyébként a lányomé a tegnapi itteni latyakban se ázott be.

2018. márc. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!