Milyen ruhákat vigyek a kórházba júliusi babánknak?

Figyelt kérdés

Többnyire rövidujjú body-kal készülök, de viszek hosszú ujjút is.

Nadrág kelleni fog ilyen melegben?

Viszek még zoknit is, de kiscipővel nem készülünk. Ez nem gond?

Nyári takarót és plüss takarót is viszek, meg sapit is a biztonság kedvéért.

Jó ez így? Tudnátok segíteni tanáccsal?


2018. máj. 5. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Nadrágot nem szabad adni a babára, a köldökcsonk miatt, jó pár hétig de inkább pár hónapig. Ugyanígy cipőt sem, nem is értem hogy jut eszedbe :)

Rövidujjú body, hosszú body, és rugdalozó,vékonyabb nagyon lenge fajta. + Takaró.

2018. máj. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A nadrág valóban nem praktikus, még a visszahajtható derekú sem. 3-4 hónapos volt a lányom, amikor már nem zavarta a nadrág, harisnya, mondjuk neki eleve lassan gyógyult, lápiszolni kellett.


A kocsicipő csak flanc. Semmi szerepe, amíg nem jár.


Ugyanakkor 2 réteg elég, a többi takaró legyen, ami rétegezhető, bármikor lekapható.

Augusztusi gyerekemet vihar utáni 20 fokban rövid body, pamut rugi + plüsstakaróval vittük haza.

2018. máj. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Kis sapkát vigyél. Nyilván nem télit. De én a Bajcsyban szültem,és ott a folyosóra a latogatókhoz csak sapkában lehet kivinni. De a korház is ad ruhát. Én rövid ujjasokba meg vékony rugiba öltöztettem a babát. Textilpelussal takartam mikor dög meleg volt.
2018. máj. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Rugit vegyél mindenképp hosszú és rövidujjut is.
2018. máj. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Attól függ, 40 fok lesz vagy 15... csak koszos a kristálygömböm.
2018. máj. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Június közepi 35 fokban született az enyém. Már a kórházban 2 naposan is csak bodyt kapott napközben, éjszakára adtuk rá a pamutrugit, olyan meleg volt. Aztán 2 héttel később vehettük elő itthon a plüsscuccokat, mert addigra hűlt le a levegő. Szóval rövdiujjú body, pamutrugi, 1-2 plüss kell. Zoknit vigyél, ha nagyon meleg lesz és csak body lesz rajta, elkellhet. 1 vékony sapka, max 2 pléd, meg textilpelus, takarni is jó nagy melegben. Cipő, nadrág nem kell.
2018. máj. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2018. máj. 5. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!