Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szules? Elore bocsatanam,...

Szules? Elore bocsatanam, hogy parom mar uton van hozzam hogy bevigyen a korhazba!

Figyelt kérdés
Reggel ota erzek hullamszeruen ram toro derek es hasgorcsoket. Neha lever a viz es szedulok. A problema, gigy meg csak 32 hetes vagyok :/ lehet ez szules?

2018. ápr. 24. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Van rendszer köztük? Keményedsz is?

Meleg vízbe próbáltál ülni hogy enyhül -e a görcs?

Ha ezekre mind igen a válasz akkor esélyes hogy befektetnek, ha nem akkor reméljük csak jósló.

2018. ápr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap este nálam is ugyanez volt, menni szerű görcs meg keményedés. Már épp mondani akartam a pároknak hogy menjünk be az ügyeletre, utána mint akit elvágtak elmúlt. Baba egész éjszaka mocorgott. Ma csak a csontjaim fájnak de nagyon és mintha izomlázas lenne a hasam, legutóbb is akkor volt nekem ilyen amikor nagyot nőtt a hasam 24 hét környékén. Holnap szerintem én is meglátogatom a dokim. Szintén 32 hetes kismama
2018. ápr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja. Pròbáld a meleg vizet. Ha elmúlik akkor nem szülés. Méred az időt köztük?
2018. ápr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kemenyedek. Sokat. Furodtem, akkor utana jonis volt, de most megint erzem a derekam. Szedulok, ver a viz. Mar uton vagyunk. Koszi a valaszokat
2018. ápr. 24. 14:25
 5/11 anonim ***** válasza:

A szédülés és izzadás inkább valami fronthatás lehet. Persze ez nem zárja ki a szülést.

Jó egészséget!

2018. ápr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Írjál majd, hogy mi volt ;)
2018. ápr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minden ok veletek?
2018. ápr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi újság, kedves kérdező?
2018. ápr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Par napot bent tartottaak. De vegulis minden oke. Megfigyeles volt csak. Hal istennek meg nem szultunk :) a gorcsoket es vernyomasomat figyeltek azert. Koszi az erdeklodest. Valoszinuleg az idore reagaltam igy
2018. ápr. 26. 16:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Hála Istennek, hogy minden rendben van. Pihenj sokat! ;)
2018. ápr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!