Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kedves anyukák 2. kérdésem is...

Kedves anyukák 2. kérdésem is lenne. Az első, hogy hanyas méretű ruhácskában vittétek haza a babát? A másodikat lent leírom.

Figyelt kérdés

Szóval a második kérdésem inkább csak a szeptember-október körüli babák anyukáihoz szólna.(Az elsőre bárki válasza érdekel!)


Mennyi ruhácskát adtatok rá, milyeneket? Október elsejére vagyok kiírva, első kisbabám lesz. Köszönöm a válaszokat!



2018. jún. 4. 15:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
3 éve október 11-en vittük haza, nqgyon elromlott az idő, esett, fújt, nagyon hideg idő volt aznap. Több ruhát hozattab be a ferjemmel, a kiadós nővérke öltöztette (body,rugdalózó, vékony bundazsák, kötött sapi) Rá két napra mar gyönyörű őszi idő volt ismét.
2018. jún. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sokat számít, hogy mekkora anya, apa. Mi 56-osokkal készültünk a kórházba. Akkor voltak rajta utoljára, utána már csak 62-es. Volt egy overállunk, egész ősszel hordtuk, ha kivettem a babakocsiból, olyan volt, mintha Coccolino maci lenne nálam. :)
2018. jún. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia. Én október 8-ra várom és 56-os "hazahozós" dolgokat vettünk idő függvényében hosszú ujjú body, harisnya (ahoz én ragaszkodom annyira mert én is fázós vagyok) ujj nélküli rugdalozo, kocsikabát, sapka, takaró.
2018. jún. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A Coccolino-macis anyukának hatalmas mosoly, van egy plüssös kapucnis rugdalózónk, kis maci fülekkel a kapucnin és farkincával a hátulján, nekem is Coccolino-m lesz. :D <3
2018. jún. 7. 07:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!