Mire kell figyelni, honnan lehet látni zárt cipőnél, hogy már kicsi?

Figyelt kérdés
Egy éves, még nem tudja elmondani. Lehet buta kérdés de félek, hogy nem veszem észre és már nyomja a lábát?
2018. szept. 10. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Az elsö lépés cipök eleje még nagyon puha. A talpuk iszonyat felxibilis, így egy jó minöségi cipöt simán össze kell tudnod nyomni elöl.
2018. szept. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Állítsd rá egy kartonlapra. Rajzold körbe a talpát. Innen tudni fogod mekkora a lába.

Ha kiszedhető a cipő talpbetéte, akkor könnyen összehasonlíthatod.


AMúgy a gyerekek nem szeretnek kényelmetlen dolgokat hordani, tehát reklamálni fog ha nyomja a lábujját, hidd el.

2018. szept. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2,5 evesnek is korberajzolom, lemerem es ehhez adom hozza hogy kb 7mm-el legyen nagyobb a bth az új cipőnek. (Széles a labfeje, ezert kell ennyit rahagyni)
2018. szept. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, hogy egyre nehezebben tudtam ráadni. A sarka nehezen ment bele a cipőbe. Ez egy elég látványos jel.

Amikor gyanakszom, hogy kicsi a cipő, kifűzöm, kinyitom teljesen a cipőt úgy, hogy a lába még benne van és így könnyedén bele tudok nyúlni az ujjaihoz. Ott ellenőrzöm, hogy eléri-e az elejét.


Nekünk Elefanten cipőnk volt ekkor, dícsérik sokan, de én annál se tudtam benyomni az elejét..

2018. szept. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már nem bírod ráadni biztos kicsi,de ha be tudod a cipö órát nyomni akkor még jó .
2018. szept. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!