Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Honnan érdemes babaruhákat...

Honnan érdemes babaruhákat venni? És egy januári babának miből mennyi ruhát vegyek?

Figyelt kérdés
2018. szept. 28. 13:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Pepco, f&f, brendon én itt vettem. Hosszú ujjú body, overal, pulcsi,sapka, kis kesztyű, takaró, esetlen bunda zsák, és úgy védd hogy 0-3hos korig
2018. szept. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
Rugdalózó, kis nadrág le maradt. És kis zokni harisnya
2018. szept. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%

Tesco, h&m, turkáló. Én itt vettem.

Hàt hogy érted, hogy mennyit? :)

2018. szept. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

Milyen árkategóriában, minőségben keresel ruhákat? Új vagy használt?


Nekem a tesco és c&a babaruhák jöttek be minőséget tekintve. Akciós kínálatból szoktam általában válogatni, így nem drágább a pepcosnál.

Body és rugi a legfontosabb egy újszülöttnek. Hosszú ujjú bodyhoz rövid ujjú rugi, rövid ujjú bodyhoz hosszú ujjú rugi. 1-2 kis pulóver, sapka, overál kell még.

56 és 62es méretből 8-10 váltásra biztosan szükséged lesz.

2018. szept. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Pl ha mindenből veszek 10 db-ot,az elég lesz neki? Mondjuk sapkát nem vennék 10-et meg overált sem,de body,rugdalózó,nadrág,ilyesmikből.
2018. szept. 28. 13:37
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi,körülnézek. :) Hát őszintén szólva nem szeretnék nagyon sokat költeni rá,mert úgyis olyan hamar kinövi. De azért mindenképp újat akarok.
2018. szept. 28. 13:39
 7/15 anonim ***** válasza:
Pepco, tesco tényleg egész jó babaruhák terén. Bár én a hádában is szoktam találni szinte vadi újakat, jól átmosva, kivasalva semmi baja,és az ára is jó.
2018. szept. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Kisnadrág szerintem felesleges amíg el nem kezd mászni. Nekem is januári lesz a baba, 10-10 db body és rugdalozó van. Mellé kis kesztyű, 2 cérnasapka (bentre, ha valamiért nem lesz igazi a fűtés, sajnos panelban lakunk), pár zokni-harisnya (alapból nem kell, de ha nagyon hideg lesz kint, jól jöhet) 1 overál, 1 téli sapka.
2018. szept. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%

Ki mondta, hogy sapkából 10et vegyél meg overálból? Írtam, hogy abból 1-2 darab.


Body-rugiból kell több.

2018. szept. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

Nekem is januári lesz a babám, ő a második. Lányomból kiindulva kell 10-15 rugi, body (hosszú ujjú főleg, de van pár rövid is), kisnadrág (talpas és talp nélküli vegyesen), 3-4 pulcsi, 2 overál, 2 vastag sapi, 2-3 vékonyabb. Én megmondom őszintén, nem szeretek gyakran mosni, ezért inkább veszek több ruhát. Nálunk meleg van a lakásban, így elég lehet a picinek a body+ nadrág, nem feltétlen kell rugi, plusz én hordozok, talpas cuccokban az nem annyira jó.

Ahol én vásárolok az Tesco, Auchan, Pepco, Kik főleg, de most sokat rendeltem is netről (kisfiú lesz, úgyhogy a lányom ruhái közül viszonylag keveset tudunk használni, plusz ellentétes az évszak is).

2018. szept. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!