Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti vennétek 2. overált is...

Ti vennétek 2. overált is (egyberészest) közösségbe nem járó 3 évesnek?

Figyelt kérdés

Nagyon enyhe időt ígérnek erre a télre.

Egy kantáros sínadrágja már van, hozzá 2 kabát.

Van szárítógépünk.

Tavaly alig volt rajta az egyberészes. Csak márciusban vagy háromszor, amikor bejött az a nagy hó.

Van softshell overálja és bélelt esőszettje is, ha hirtelen kellene valami váltó.

Én már nagyjából döntöttem, hogy elég ennyi, de akikkel téma szokott ez lenni, mind rábeszélnének.

Ti hogy döntenétek?


2018. nov. 4. 11:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10-es, pontosan. :)
2018. nov. 4. 19:05
 12/16 anonim ***** válasza:

mondjuk azért megnéznélek, ha egy ilyen zárt kérdésre, amit feltettél, csak IGEN / NEM válaszok jönnének, semmi több...


NEM

2018. nov. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Most mi volt a 10essel a problema? :D
2018. nov. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nekem semmi. Felpontoztam. :)

Lefedi szerintem az összes lehetőséget. Annyi, hogy talán valószínűségben fordított a sorrend, a hármas a legkézenfekvőbb.

2018. nov. 5. 08:08
 15/16 anonim ***** válasza:

Ja gondoltam h nem te kérdező :D


Én attól kérdem aki lefelét nyom. Nem zavar, csak már kíváncsi vagyok a miértre.


Amúgy sejtettem, hogy az utolsó lesz az ok, csak sajnos a példák a saját környezetemből vannak és a "legütősebbel" kezdtem, hátha eszébe vési pár ember, hogy semmi köze hozzá, pláne ha nem is az volt a kérdés... Mivel lehet, hogy olyan ok miatt nem megy, ami eléggé szívbemarkoló, és jó lenne ha mindenki gondolkodna mielőtt kérdez.. :/


Egyébként te hogy döntöttél? Veszel?

2018. nov. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Maradok továbbra is annál, hogy nem veszek. :)
2018. nov. 6. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!