Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hogy kell nézni a babaruha...

Hogy kell nézni a babaruha méreteket?

Figyelt kérdés

Kezdő anyukaként segítséget szeretnék kérni a tapasztaltabbaktól, hogy pl. az 56-os méret az alábbi boltok/márkák esetében valójában mekkorát jelent, akár egymáshoz képest is. (pl. XY márka általában kisebb, mint más 56-os)


F&F, In Extenso, Pepco, KIK, Lupilu, Next, George, H&m, GAP, Zara, C&A stb.

Köszönöm!


2018. nov. 4. 23:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Jah és nagyon jó szemed lehet mert súlyt írnak de itteni mértékegységben. Lbs ugyebár
2018. nov. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
15%
Azért vicces, hogy azok a válaszok vannak lepontozva ahol a nem turkálós meg Pepcos anyukák válaszoltak... 😂
2018. nov. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%

kedves utolsó! nem értem miért háborodsz fel,ha lepontoznak..ennek semmi jelentősége nincs!

de azt se értem, miért lenne kevesebb egy turkálós-pepcoban vásárlós ember 😮

használtruha mérete is ugyanakkora,mint egy márkaboltban vásárolt új ruhának 😉

kicsi rosszindulat sugárzik a válaszodból..

2018. nov. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

"de azt se értem, miért lenne kevesebb egy turkálós-pepcoban vásárlós ember 😮"


Azt majd a lepontozók megmondják fordítva miért ér kevesebbet egy márkás ruhát nem turiban vásároló szülő válasza...

2018. nov. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
61%

14, a turi szót egyedül te hajtogatod, a többi válaszban még csak elő sem fordul. Akkor mégis hogy jön ide ez az egész?

Vagy, aki nem mamaspapas (hogy én hogy rühellem, bűnrossz a szabása), az már csakis turiban vásárol?

Neked valahogy erre sikerült következtetned.

2018. nov. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%
Arra emlékszem amivel többször megszivtam hogy az f&f és az extenso között egy méret különbség van a valóságban. Szóval amit vettem tescoban pl 74est majd az Auchan ban is 74est, a valóságban az auchanos egy mérettel kisebb volt... Nem is volt jó a gyerekre, szépen kimostam és pakolhattam el dobozba következő gyereknek. De mondjuk a tescoban is jártam úgy hogy két ruhainak ugyanaz volt a mérete, egymáshoz mertem őket és egy mérettel nagyobb volt az egyik a másiknál. Szóval sose lehet tudni, a méretezés semmit nem jelent manapság. Én szemre veszem most már vagy odamérem a gyerekhez mikor velem van. Édesanyám pedig centist használ, leméri mindig az adott ruhákat amiket kisfiam hord, ruhák ujját külön teljes hosszt külön, felirja, viszi magával a centist a boltba is és ott is leméri. Lehet hülyén hangzik de sajnos muszáj. A méretezés nem mindig mérvadó,es sajnos sokszor fürödtünk már be vele.
2018. nov. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!