Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Februári végi babának milyen...

Februári végi babának milyen ruhákat érdemes venni?

Figyelt kérdés
Kicsit tanácstalan vagyok, hogy miből, mennyit. Február még elég hideg tudom, de a tavasz is majd közel lesz. Hogy érdemes ruhát venni ilyenkor? Köszönöm a segítséget!

#hideg #ruha #meleg #februári baba
2018. nov. 15. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Kiindulva abból, hogy a tél hosszan el tud húzódni, szerintem szerezz be azért még pár meleg darabot. Én hosszú ujjú bodykból táraznék jobban, ugyanis tavasszal is azt fogsz rá adni többnyire.
2018. nov. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Február közepére vagyok ki irva én veszek 56os méretből 10rövid ujjú badyt 10hosszú ujjú badyt illetve ugyan ennyi rövid-hosszú ujjú rugit meg ugyan igy a 62es méretből is meg egy pár kisnadrágot veszek illetve kb 5db harisnyát aztán majd kiderül hogy az kell e vagy elég a zokni ugyis ha hideg lesz overálba visszem ki.
2018. nov. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindkét gyerkőcömet februárban szültem. 56/62-es ruhákból szerezz be többet. Overál, harisnyák, talpas rugdalózót hosszú ujjú bodykból legyen több (ha lebukja, bekakil) legyen váltóruha. Én zoknit nem tudtam ráadni egyik gyerkőcre sem, nem viselte el.

Ha tudok valamiben konkrétábban segíteni, írj nyugodtan privátban.

2018. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!