Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek érdemes jelentkezn...

Szerintetek érdemes jelentkeznem a februári ECL angol C1 nyelvvizsgára? (részletek lent) Az esszékhez valóban használhatok szótárt?

Figyelt kérdés

A középfokúm meg van, most szeretnék felsőt is.Tavaly február óta készülök, előtte 1 évet nem foglalkoztam vele.:( Most gyakorlom a vizsgafeladatokat és a megoldókulcsok alapján a szövegértésnél 10-ből általában max. 2-3 hibám van, a hallott szövegértés is általában így alakul. Az esszét és levelet pedig nem tudom olyan jól mérni, mert értem, hogy van mintaválasz, viszont van, hogy más kulcsszavakkal írok, más nézőpontból de szigorúan a feladatban megadott szempontrendszer szerint.

Most az írásbelit szeretném megcsinálni, de nem tudom érdemes-e indulni, mert félek az esszéktől. :-/


2014. dec. 8. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Februárig még rengeteg idő van, és ha már ilyen hosszú ideje készülsz, biztosan menni fog. :) Ne csak vizsgafeladatokat csinálgass, globálisan fejleszd az angol tudásodat. Olvass híreket, könyveket angol nyelven, hogy nagyobb legyen a szókincsed. :)

Nem olyan nehéz egy felsőfokú nyelvvizsga, ha tényleg tud az ember jól angolul, nem kell rágörcsölni. Sok sikert!~

2014. dec. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. dec. 10. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!