Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Újszülött textileknél az...

Újszülött textileknél az Ökotex minősítés, takarónál a wellsoft, minky anyagok divat, vagy tényleg odafigyeltek rá? Főképp takaróra gondolok, de akár ruhára is.

Figyelt kérdés
A Pepcoban van olcsó bébi takaró, ami nem rendelkezik semmilyen minősítéssel, és nagyon szöszöl, nem vettem meg. De tényleg oda kell figyelni, hogy milyen anyagból legyen a takaró, hálózsák, illetve a ruhák? Egy egészséges középutat szeretnék megtalálni minőségben, és árban is.

2018. dec. 3. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem figyelek rá, egy takarója van, nem szöszöl, szerintem pepco-s, a ruhánál igyekszek 100% pamutot venni.
2018. dec. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Természetesen oda kell figyelni. Az újszülöttek testtömegre vetített bőrfelületet jóval több és érzékenyebb, több minden is szívódik fel rajta keresztül. Érdemes odafigyelni, hogy a bőrrel közvetlenül érintkező darabok 100% pamutból legyenek. A legrosszabb holmik a Kínából importált poliészter cuccok..
2018. dec. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem olyan nehéz odafigyelni. Pl.: az összes aldis, lidl-ös gyerekcucc ökotex és nem is drágák.

A wellsoft, minky egyébként ugyanúgy 100 % poliészter, mint a polár, csak a szálszövésük más.

2018. dec. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!