Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Sokan szidjátok itt a DD Step...

Sokan szidjátok itt a DD Step cipőket, hogy hamar szétjönnek, felépítésük viszont rendben van?

Figyelt kérdés
Lehet nekem van szerencsém, de nekünk nagyon tartósak. Kérdésem, hogy ettől függetlenül maga a cipő jól van kialakítva a gyerekek lábához? Elég hajlékonynak találom a talpát, tartja a bokát, enyhe harántemelős. Ti hogy látjátok?
2019. jan. 17. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is beváltak, szerintem jó cipők, tartósak és kényelmesek.
2019. jan. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezeket a cipőket szidja, az mindennel elégedetlenkedik. A pelenkáktól kezdve a fürdetőkig minden rossz. Vannak ilyen keserű emberek. Mi Scholl boltban vettünk ilyen cipőt az 1 éves kislányunknak. Ez a bolt csak kiváló, minőségi cipőket árul. Arra a néhány hónapra, amíg kinövi, nem szerettünk volna 15 ezerért kiscipőt venni, ezt ajánlották és tökéletesen bevált, 6 ezer forint volt. A nagylányomnak most vettünk először Szamos magasszárú őszi cipőt, komolyan mondom, ilyen szuper kényelmes, minőségi, ogényes cipője még soha nem volt, pedig már jópárat kipróbáltunk. Mi ezek után a Deichmann-os cipőket nagyívben kerülni fogjuk.
2019. jan. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem borzalmasak. A varrás szétszedte a gyetek bőrét, rossz a talpuk. Egy nap után kukáztam. Egy nagy gyerekcipő tulaja mondta, hogy minőségi bolt nem is árulja.
2019. jan. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
😁😁 erről beszéltem
2019. jan. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó cipők. Pedig mi cipőben nem kötünk kompromisszumot. Ha ruhákból nem is mindig futja a legdrágábbakra vagy máson kell spórolni picit, akkor is cipőből megvesszük a legjobbat. A gyerek lába nem játék. De visszatérve a témára, mi szeretjük a DD Step-eket. Nem azért mert olcsó, hanem mert kellemesen hajlékony a talpa, jól fogja a bokáját, nem izzad bele, kényelmes, nem töri fel sehol, szívesen veszi föl, és még egy hosszú, sétálós nap után sem fáj vagy fárad el benne a lába. Ja, és még az én lányom sem tudta tönkretenni őket, és az nagy szó, sok tizen-huszonezres cipellőt hetek alatt lestrapál :D Voltunk ortopédián is megnézetni a talpát, tök rendben van. Akkor is DD Step volt rajta és mondta a nő, hogy jó cipők.
2019. jan. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk csak egy pár volt, ajándékba kaptuk, az tényleg nem volt jó, nyári zárt szandál, hátul erős, ráncolt, gumirozással, ránézésre is kényelmetlen, nem nagyon adtam rá a lányomra, attól még lehet, hogy a többi termékük jó.
2019. jan. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Szerintem jó márka.
2019. jan. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én meg vagyok velük elégedve, igaz, ha motorozásnál a cipő orrával súrolja a gyerek a betont, azt nem fogja kibírni, kell a cipővédő. Normál használaat mellett viszont kibírják azt az egy szezont, amíg a gywerek ki nem növi őket. Idősebb gyereknek, akinek nem nő ilyen gyorsan a lába, valószínűleg már nem ezt a márkát venném viszont, mert két szezont tényleg nem bírnak ki, ha szét nem is jönnek, de vállalhatatlanul megkopnak. Viszont ennyivel olcsóbbak is más márkáknál. Tehát picinek, pár hónapra simán ajánlom, nagynak egy évre már nem.
2019. jan. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagy gyereknél nem tudom mennyire tartósak, de az én kétévesem eddig csak azt hordott, és meg voltam velük elégedve. Igaz elég hamar kinövik még ilyenkor, de simán bírta volna még mindegyik cipő. Sőt, mivel kicsit magas a lábfeje, pl. a Deichmannos cipők szorítják, de a DD tök kényelmes.
2019. jan. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi is szeretjük, szinte mindig DDstepet veszünk, teljesen jók.
2019. jan. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!