Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért nincs rendben a ciklusom?

Miért nincs rendben a ciklusom?

Figyelt kérdés

Párommal voltunk teljes kivizsgáláson és minden rendben van nálunk! Másfél éve nem jön baba:(

Viszont a ciklusom is nagyon hosszú. Ha minden rendben van akkor miért nem menstruálok rendesen?

A ciklusom 40-45 napos.


2019. jan. 2. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:

A 40-45 nap nem számít extrémnek. Nekem 35 napos ciklus mellett elsőre összejött a baba.

De sokan vannak itt 45 napos ciklussal. Semmivel sem nehezebb, csak nyilván ritkábban van lehetőséged próbálkozni.

Ovudat szoktad figyelni? Mert ha nem, akkor érdemes lenne esetleg megpróbálkozni vele, mert minél hosszabb a ciklus annál kisebb az esély rá hogy pont félidőre esik az ovu.

2019. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Nekem 19 napos volt világ életemben és 3 napig tartott a menstruációm.Első próbálkozásnál teherbe estem. :)
2019. jan. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Nekem 40-55 napos ciklusokra mondták, hogy valószínűleg peteérésem sincs.Abban a hónapban megkaptam a vérvételi papírokat aztán már nem is kellett elmennem, mert terhes lettem.Szóval önmagában az, hogy valakinek hosszú a ciklusa nem jelenti, hogy nem lehet terhes.

Ha nem voltatok még orvosnál ideje elmenni.Én endokrinológusnál voltam, pajzsmirigy és 3-21 napi vérvételt ajánlott akkor meg cukorterhelést azt mondta ezeknek az eredményeiből hamar ki fog derülni sok minden.

Annyit azért hozzá tennék, hogy nekünk is két év alatt jött össze az első.Mert a hosszú ciklusaim mellett nem is mindig tudtunk megfelelő időben együtt lenni.

Kezdjétek el a kivizsgálást max közben tényleg teherbe esel.

2019. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már voltam teljes kivizsgáláson nem vagyok Pocis, Íres sőt még HSG vizsgálaton is túl estém, ami szintén negatív lett!
2019. jan. 2. 18:27
 5/10 A kérdező kommentje:
Elírtam PCO és IR
2019. jan. 2. 18:27
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Ezt így sajnos nem lehet tudni, további kivizsgálásokra lenne szükség, vagy gondolkodni a lombikon. :/ Nekem is 40+ napos ciklusom volt, rutin labornál derült ki, hogy pm alulműködésem van. Írtak fel gyógyszert, azóta kerek 30 napos ciklusom lett, első próbálkozásra összejött a baba.
2019. jan. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Párodat is nézték?
2019. jan. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha kizárták a pcost és ir-t, akkor szoktak még vizsgálódni az agyalapi mirigy és a mellékvese körül is, mivel ezek megbetegedései is okozhatnak meddőséget.
2019. jan. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen őt is kivizsgálták minden rendben van vele. Amúgy már van 2 gyerekem ezért nem értem a dolgot. Szeretnénk 3. Babát de ugye nem jön össze:(
2019. jan. 3. 09:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent ha már szültél. Ezek a betegségek akármikor kialakulhatnak, hidd el!
2019. jan. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!