Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szerintetek korai 22hetesen...

Szerintetek korai 22hetesen kivalogatni a baba ruhakat?

Figyelt kérdés
Kimosni meg nem szeretnem de jo lenne atnezni hogy milyen allapotban vannak. Nem korai meg szerintetek?

2019. ápr. 27. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Válogasd, más 22 hetesen már vásárol.Nincs különbség.Boldog babavárást.:)
2019. ápr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Akkor csináld amikor úgy érzed. Szerintem ebben a témában nincs olyan, hogy korai. Én 31 hetes vagyok és még mindig nincs meg egy jópár dolog, másnak meg már minden össze van készítve ilyenkorra.

Ne másoktól várj megerősítést, hogy neked mikor esik jól készülődni a babának. Én most a kórházi csomagomat is csak azért kezdtem összerakni (szépen lassan, kb csak a tisztasági csomag van kész), mert a héten a frontok miatt volt pár ijesztő órácskám és ha előbb jönne a babám akkor nem akarok minden nélkül elindulni. De ettől még simán lehet, hogy 41+X nappal túlhordom.

2019. ápr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy korai. Mindenki akkor csinálja amikir akarja. Nincs kőbe vésve. Én is a minap válogattam ki.(29.héten vagyok) Sőt én már a kórházi bőröndöt is elkezdtem készíteni mert az előzmények miatt engem a 34 héten befektetnek. Boldog babavárást :)
2019. ápr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!