Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Milyen emlékeitek vannak az...

Milyen emlékeitek vannak az óvodáról ahová jártatok gyerekkorotokban?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 30. 17:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy beszorultam a hinta alá mikor kiabáltak hogy ebéd, és a többi gyerek leugrott róla, én meg leestem, és nem bírtam kimászni, ilyen nagyon alacsonyan levő több személyes fahinta volt. És már üres volt az udvar, én meg ott féltem hogy megfulladok, nagyon nehezen tudtam kimászni.
2019. ápr. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Állandóan sarokba álltam míg a többiek aludtak és a pókokat néztem ,fejemen az ággyal.Mikor ,,elballagtunk" mondtam soha többet nem megyek be.Nem is mentem:)
2019. ápr. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy szép baba, amivel mindig szerettem volna játszani, de akárhányszor meg akartam fogni, mindig jött egy lány és kivette a kezemből, én meg állandóan hagytam magam. Általában egyedül voltam, nem sokan játszottam velem, de ha mégis a közelembe jöttek, sokszor bántottak, néha tettekkel is.


Nehezen vetkőztem le a sok gátlást, félelmet, bezártságot, amit okozott bennem ez a pár év. És utána sem lett könnyebb, csak az elmúlt pár évben.


N/21

2019. ápr. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy fiú, aki mindig az ujját dugdosta ki a sliccén, amikor lebukott, meg kellett mutatnia egy csoportnak.

Volt egy lány, folyton hangyás volt és azzal szórakozott, hogy dobálta másokra a hangyáit.

Bezsorult az orromba egy lencse...

2019. ápr. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
5 éves voltam mikor kijött a BonJovi Blaze of glory című lemeze kazettán! Hatalmas rajongó voltam, anyukám megvette nekem a lemezt és behozta délután az oviba mikor jött értem. Ez kb az első igazán éles emlékem. A mai napig emlékszek minden mozzanatára annak a pár percnek. Rongyossá hallgattam azt a lemezt a kis rózsaszín kazettás magnónkon.
2019. ápr. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Imadtam. Voltak duplo allatok, azt nagyon A zsiraf volt a kedvencem. Meg bordasfal. Fa jatekok, libikoka, homokozo. Egyszer husvetra kaptunk igazi nyuszit. De utana azt elvittek, mert (bar ezt akkor nem tudtuk) igazibol az egyik szulo vette es utana az ovek volt. Csak egy hetig volt a csoportban. Egyik ejjel kiszokott es telekakalt mindent. Segitettunk keresni a bogyokat. Nagyon elveztuk. Egyik evben a mikulas rengeteg jatekot hozott amit az ovonenik eldugtak a regiek kozott es meg kellett talalni. Imadtam az ovit. Az egyik ovo neni nagyon szepen festett es mindenki portrejat megfestette. A mai napig emlekszem, milyen szep hegyeste tudta a vastag ecset veget is lapogatni a vizespohar szelen. Meg volt olyan uzsonna, hogy a parizeres kenyerre majonezzel rarajzoltak a jelunket. Meg egyik evben nyertunk a rajzpalyazaton egy csono krokodilos rozsaszin fogkremet amit stikaba mindig megettem ahelyett hogy kioblitettem volna. Meg az agyaink ilyen szetnyithatosak voltak es a nagycsoportosok segithettek a dadys neninek kipakolni, mert a kicsik meg nem birtak el a sajatjukat. De jo is volt...
2019. ápr. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Most azert lettem lepontozva mert szerettem az ovit? Hat ez igazan szomoru 🙁
2019. ápr. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A BonJovis válaszoló is le lett..:D Vicces emberek járnak ide.
2019. ápr. 30. 20:04
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
Imádtam! Vegyes csoportba jártam, mindig pátyolgattam a kisebbeket. Mivel már egész kicsiként nagyon szépen, érthetően beszéltem és remekül kommunikáltam, imádtak az óvónénik. A vadastól mindig hánytam, pedig amúgy szeretem ma is, illetve az aranygaluskától kiütéses lettem jópárszor. Ebédkor mindig bekapcsoltak valami zenét, és egyszer a Padödő száma ment, amiben benne van, hogy "repül a tányér, kezeket fel", amibe én annyira beleéltem magam, hogy a már üres, összeszedésre váró tányéromat elhajítottam és ripityomra tört. Minden reggel örömmel mentem, de aludni nem szerettem nagyon, így végül megengedték, hogy egy mesekönyvet lapozgassak csöndben az ágyamban. Pitypangból fűztünk láncot, mentünk csoportosul úszni, fúúú...imádtam!
2019. ápr. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
Lányként mindig a fiukkal játszottam. Akkoriban ment a tv-ben az Izaura sorozat. Nekem Leonszió volt a kedvencem. Egyik nap az oviban szerepjátékot játszottunk az udvaron a fiúkkal, mindenki valakit játszott. Mondtam, hogy én Leonszió vagyok! erre az össszes fiú elkezdett üldözni, Leonszió gonosz! felkiáltással. Egy perc alatt kicsiarakásban voltunk, én legalul, bőgve :) Másnaptól már a lányokkal játszottam "Trixikém szép lettél" fodrászosat :D
2019. ápr. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!