Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ki milyen ágyat ajánl 2éves...

Ki milyen ágyat ajánl 2éves kisfiúnak?

Figyelt kérdés
Eddig kiságyban aludt, gondoltunk rá hogy mostmár lecserélnénk. Ki milyen ágyat vett,minőség,méret bármi érdekel :) köszönöm
2019. júl. 29. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi leesesgatlosatt vettunk kislanyunkat egyedi merette. 175x75cm agyazhatos hercegnos mintaval. De mar nem tudom honnan lett rendelve netrol neztuk.
2019. júl. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi is agyaltunk, aztán arra jutottunk, hogy összerakjuk neki a 28 centi magas egyedi méretű régi fa franciaágyunkat. Praktikus, mert mellé fekve altatom és, ha beteg vagy csak fél odafekszem mellé az éjszaka közepén és alszunk tovább. Leesésgátlónak odatoltunk 2 fotelt. 25 hónapos, sűrűn átjön éjjel mióta szétszedtük a kiságyat és így kényelmesebb nekünk, ezért ezt választottuk.
2019. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
180x80-as ágyat kapott leesésgátlóval, ágynemûtartóval, rendeltük. Azt hiszem a banaby-ról. Szereti, bô másfél éves kora óta ott alszik. Nem rossz, elvileg 120kg-ot bír, így anya/apa is mellé tud feküdni altatáshoz. De azért egy kicsit recseg, ha mi is ráfekszünk, szóval nem egy prémium márka... Minôségi matracot vegyetek, az a lényeg szerintem :)
2019. júl. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 éves kisfiamnak most alakítottuk át a 70*140es kiságyát rács nélkülire, hamarosan újat kap. Úgy gondoltam, hogy egyből 90*200as fenyőágyat kap leesésgátlóval.
2019. júl. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!