Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ha mindent használtan veszek,...

Ha mindent használtan veszek, kb. mennyiből jönnek ki csak a babacuccok? (kiságy, babakocsi, babaruhák, légzésfigyelő, stb. )

Figyelt kérdés
A matracot és természetesen a tisztasági kendőt, pelenkát nem használtan venném.
2019. szept. 1. 11:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
72%

Mi a babakocsit használtan vettük, 35 000 ft, de gyönyörű állapotban, minden tartozékkal együtt (sportra alakítható, autóba is rakható mózes, hordótáska)

5000 Ft ért vettünk használtan egy zsák újszülött ruhát amiben minden benne volt ami egy újszülöttnek kell overall, zoknik, harisnyák, rugdalózók, takarók, nyálpárna, sapka, stb...)

Rokonoktól is kaptunk ingyen rengeteg ruhácskát újonnan és használtan is.

Mondjuk mi a kiságyat újonnan vesszük, ugyanis beleszerettem egy kombi kiságyba a neten, és abból nem engedek :D De jófogáson 10000 ft átlagban egy jó állapotú kiságy. A fürdetőkádat is kaptuk, de nem kerül újonnan sem sokba.

A kis hintát apja is meg tudja csinálni, nagyon ügyesen barkácsol, szóval ezen is lehet spórolni.

Légzésfigyelőt használtan már 5-8 ezer Ft-ért is lehet szerezni.

2019. szept. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem beszélgess anyukákkal melóhelyen stb. Én fáztam nagyon a költségektől és nagyon meglepett, hogy bevettek az anyák klubjába és mindenki cuccokat akar adni ingyen vagy fillérekért 😊 babaagyat matraccal pár tábla csokiért kaptunk, a baratnom összerakta a babakelengyét teljesen ingyen -kölcsönbe lesznek mert ők jövőre tervezik csak a masodikat de pont vissza is tudom nekik majd adni a cuccokat mert nekünk addigra már vagy nem fognak kelleni vagy nagyobb kell. (Pl babakocsi 3in1 200 ezres értékű, nekünk csak majd az esernyőre csukhatot kell megvennünk, pihenőszek, hinta, pelenkázó, legzesfigyelo, fürdetőkad stb.) Ezek összértéke kb 500 ezer ft volt azt írta. Szóval ha használtan veszed meg mindezt akkor a felebol megúszod. De ők azért mindenből a drágábbal vettek szóval akar kevesebb is lehet neked a vége. Babaruhakat kapok a kolléganőmtől és anyukám is szerez a barátaitól, hálózsákot is kapunk, baby őrt, vadiuj avent cumisuveg kollekciot, mellszivot, stb. textil pelenkát egy halommal már kaptam meg a barátnőmtől kiszoknit 😊 sőt tőle meg az összes terhes ruháját is. Ami azért jó mert kb egy méret vagyunk. Szóval amit vennünk kell majd: babakocsi 9 hos kora utánra, ebből kinéztünk egy újonnan 70 ezrest, autósulest miután kinőtte a hordozót. Ebből egy 42 ezrest néztünk ki. Plusz egy utazoagy kell ez meglesz 10 ezerbol hasznaltan. Mást nem is kell majd venni. Csak később ha már kúszik akkor egy jatszos polifoam szőnyeget. Meg ami extrára mi vágyunk. De alapszuksegletbol minden megvan. Ja annyi hogy vettem használtan 5500 ft-ért biztonsági ovterelot magamnak.
2019. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

1. Gyerek


Kocsit ( lapra csukható, batár nehéz) kiságyat, pár rucit kaptunk.


Matrac 7000 ( kókusz) volt, kuponnal vettem újonnan

Légzésfigyelő 10000v( használt)

Kad+állvány: 1000 ( jófogás)

Komód: átcsoportosítottuk a lakás bútorait

Pelenkazó lap: mi kaptuk, de 1000- ért már lehet venni.

Ruhacskák, textilpelus, takarók : 10000 kb ( hada, auchan, peoco, facebook csopik)

Esernyő sportbabakocsi ( túl nagy volt a kapott, nem fért be a kocsiba): 18000


2. Gyerek : örököl mindent, csak ruhákat kap, mert lány, de nem sokat, mert rengeteg unisex cuccunk van


Gyorsan nőnek ki mindent, így spórolásból is, meg ujrahasznosítás végett vettünk hadznált dolgokat.

2019. szept. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!