Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Aki az ágyon pelenkázza a...

Aki az ágyon pelenkázza a babáját (saját ágyon, nem babaágyon), annak nem fájdul meg a dereka tőle?

Figyelt kérdés
Sokan írják, hogy nem használják a pelenkázót, vagy nincs is, hanem pl franciaágyon pelenkáznak. Ezt hogy kell elképzelni, térdeltek az ágy előtt, vagy hogy jó a magassága?

2020. jan. 11. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem, viszont egyszer lefsta a gyerek az ágyat, amitől a nejem fejfájást kapott.
2020. jan. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
De, plussz el is mászik! Pelenkázó jobb
2020. jan. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem fájdul meg tőle, utáltam a pelenkázót, most már, hogy nagyobb simán leülök mellé és úgy csinálom.
2020. jan. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Amikor kicsi volt, akkor se térdeltem, hanem lehajoltam hozzá, a deréknak lehet nem a legjobb, de nekem nem fájdult meg tőle.
2020. jan. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Én melléülök, nem fáj tőle a derekam.
2020. jan. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ülj nagy terpeszülésbe, és fektesd megad elé a gyereket.
2020. jan. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Ültem akkor, de nem szerettem. Magas vagyok, nagyon kényelmetlen volt földön, ágyon, akármin pelenkázni. Magas pelenkázónk volt, sógornőmtől kaptuk kölcsön, ő nem szerette mert ő meg alacsony :D Szóval én 95%-ban azon pelenkáztam, mert az ágyon kényelmetlen volt.
2020. jan. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!