Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kiságyhoz milyen körforgót...

Kiságyhoz milyen körforgót javasoltok?

Figyelt kérdés

Hasznosnak tartjátok? A projektoros érdekli a gyereket?

Van olyan fajta, ami a gyerek szemszögéből szép, s nem csak macika seggeket lát alulról?

Nézegetem neten, de nem találok olyat, ami a gyereknek mutatja a látványt.



2020. febr. 25. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
A kisbabát nemnagyon érdekli hogy az épp macise@g vagy szivecske. Színes, mozog, zenél. Ennyi. Érdeklik a fények is, de a legolcsóbb felhúzós műanyag forgó is. Te tudod milyet akarsz
2020. febr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A miénk projektoros, és úgy vannak megdöntve az állatkák, hogy pont szemből látja őket. Már 1,5 éves de még mindig használjuk az állatkák nélkül, a zenére és a fényre alszik el
2020. febr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1-es "te tudod milyet akarsz"

Tapasztalatot vártam, hogy mi válik be egy gyereknek. Az én minimál stílusú letisztult ízlésem nem feltétlen tetszik egy gyereknek. Épp ezért nem fehér, hanem valami színesben gonsolkodom. A kérdés annyi, hogy hasznos - e a projektoros, szeretik-e a gyerekek. Nyilván a szülők is két csoportra oszlanak, van, aki mindenből megveszi a legdrágábbat, leglegebbet, míg más szerint az ilyen szülő a hülye, mert az ő gyereke eljátszik egy lyukas zoknival is.

2020. febr. 25. 21:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ilyen van: [link]


4 éve vettük 16.000ért, úgyhogy szerintem most nagyon jó áron lehet kapni. A nagyobbik fiam is nagyon szerette, elraktuk a kicsinek, aki még jobban szereti.

2020. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok ilyen a miénk:

[link]

Én használtan vettem 5ezerért

2020. febr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem egy kicsi babának nem kell se fény, se hang. Egy utazó körforgot vettem, amit mi tudtunk a kezünkkel forgatni, 3 állat van rajta, nagyon szerette.
2020. febr. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:

[link]


Nagyon szereti a fiam 🙂

2020. febr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!