Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen babaszoba témák vannak?

Milyen babaszoba témák vannak?

Figyelt kérdés

Most szeretnénk elkezdeni berendezni a babaszobát, de nincs ötletünk. Nézegettük a neten is őket, de egyik sem fogott meg igazán.

Kislányunk lesz.



2020. máj. 14. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Amilyet csak kitalálsz.
2020. máj. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erdei állatok, tenger,szafari, hegyek,disney, star wars, tündéres, macis... tényleg amit csak akarsz
2020. máj. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En imadok pinterestről ötletet gyűjteni. De a valóságban jobb, ha bemész bababoltba, babaosztalyra vagy most neten a boltok honlapjara es nézelődsz. Sok olyan van, hogy komplett garniturat árulnak, rácsvédő, lepedő, plüss plusz matrica a falra...

Ajánlom még a Meska-t

Meg Faktum butorbolt

2020. máj. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kislányomnak most pont divatos pöttyös szobája van, imádja a pöttyöket, folyton pöttyös ruhát is akar felvenni. A falon pedig cuki virágos és állatos poszterek vannak a kedvenceivel, pl zsiráfos, cicás. A színvilág pasztel rózsaszín - szürke - fehér - púder, nem szerettem soha a harsány színeket és a mesefigurákat sem.

A tematikus szoba szerintem azért nem jó mert hamar megunja a gyerek is meg te is és akkor az egészet le kell cserélni / festeni. Szerintem az a legjobb ha van egy alap dekor ami semlegesebb vagy egyszerűem változtatható pl falmatrica és amellé vannak tematikus képek amiket csak kivesz az ember és berak másikat. 2 éves a lányom és jelenleg ez a harmadik fajta dekor amilyen most a szobája. Ilyesmi most: [link]

2020. aug. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!