Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kaphatnék veleményt az alábbi...

Kaphatnék veleményt az alábbi termékekről?

Figyelt kérdés

Most várom az első gyermekem és még nem igazán vagyok jártas a baba témában, hogy mi hasznos, mi nem.

Legyetek szívesek ne az árát/színét/márkáját kritizáljátok, hanem azt írjátok meg hogy hasznosak-e vagy sem.


Termékek amikről beszéltem


Bölcső: [link]

Játszószőnyeg: [link]

Babafészek: [link]

Fejvédő: [link]

(pont körbeéri az ágyat ha bővítve van☺️)

Zenélő körforgó:

[link]

Hálózsák:

[link]

Szoptatós párna:

[link]

Illetve ez az extra légáteresztős lepedők:

[link]

[link]


Kérlek úgy írjatok le hogy pl. Szerintem a bölcső hasznos/nem hasznos...és így végig az összes termékkel, ha lehetséges(egyébként a legtanácstalanabb a hálózsákkal vagyok, mert sok ismerősöm mondta hogy nincs meg benne neki a gyerek).


2020. jún. 15. 16:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%

Bölcső nem

Játszoszönyeg igen

Babafészek igen

Fejvédő igen (de a linkelt nem megfelelő)

Zenélő körforgó nem

Hálózsák igen (feltétlenül)

Szoptatós párna nem

Utolsó nem ismerem, de hülyeségnek hangzik.

2020. jún. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem, ami hasznos az a játszószőnyeg (ha mosható), fejvédő (ha rögzíthető, ezen nem látom), hálózsák (nyári/téli, de tény, hogy nem biztos, hogy a gyerek szeretni fogja (kisebb gyerekem sajnos utálta, eladtuk), de szuper, ha igen, mert nem takarózik ki), lepedőből sima pamut körben gumis elég, de legyen alatta vízhatlan (vagy kettő az egyben is van). Nekünk két gyereknél bölcsőnk, szoptatós párnánk (szoptattam), és zenélőnk nem volt, de nem is éreztem hiányát.
2020. jún. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A fejvédő rögzíthető, igen.
2020. jún. 15. 17:40
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
A szoptatós párnából én a helyedben olyat vennék ami kerek és körbefogja a derekad, az úgy jobban a helyén marad. pl amilyen az ikeás. Egyébként szép dolgok ezek, és nem akarok senkinek a pénztárcájában turkálni, de szerintem egy olcsóbb és sokkal színesebb/kontrasztosabb is mind megteszi ezekből. A kontraszt nagyon jó a babának. A pasztell meg neked. 😁
2020. jún. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%

Bölcső: Ennyi pénzért nem! Akkor már inkább adamo hinta, az olcsóbb, és sokkal tovább ki tudja használni a gyerek.


Játszó szőnyeg: teljesen oké, bár én inkább ezt a vízzel tölthető matracot venném, mivel ezek a szőnyegek, a hasaltatásra vannak, és a hasaltatásnál nem sok értelme van a fentről lógó játékoknak. Ezt meg tudja a kezével nyomkodni, sokkal izgibb lesz a babának és jobban fejleszti.


Link: [link]


Baba fészek: oké.


Fajvédő: a legtöbbször, csak dekoráció, nem sok haszna van. De ha te így nyugodtabb vagy, akkor nyugodtan.


Zenélő körforgó: a babák 90%át csak rohadtul zavarja.


Hálózsák: mindenképpen. Ha a kezdetektől ehhez szoktatod, akkor megmarad benne, viszont, ha lesz hálózsák, akkor a baba fészek, szintén csak dekoráció, mert ugyanazt a célt szolgálja, mindkettőben komfortosabban érzi magát a baba, az anyaméh szűk terét imitálja.


Szoptatós párna: csak ha megszületett, és tudsz szoptatni. Addig felesleges. A 2 órás komfort szopikat kényelmesebb ezen végezni, de a cumis üvegből 2 perc alatt evéshez, nincs szükség rá.


Az utolsót én sem ismerem.

2020. jún. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%

Bölcső:nem

Játszószőnyeg: igen(de ezek a bézs színek nem elég figyelemfelkeltőek neki) ezek inkább a szülő szemének mint a baba fejlődését szolgáló játéknak készültek.A másik, ha gyorsabb mozgásfejlődésű babád van akkor szól pár hónapig és be kell ruházni egy méretesebb darabra.(3 hónapig használtuk, ahogy forogni nem kezdett,utána feszt lefordult róla:D)

Babafészek:igen

Fejvédő:nem mindenképp, öcsémék lánya belekeveredett állandóan, úgyhogy mi lemondtunk róla.Viszont tény, hogy dekoráció, szebb tőle a kiságy.

Zenélő körforgó:gyerekfüggő.Az első hónapokban semmi hasznát nem vettük, viszont fél éves korától éjszaka ha megébred felhúztam és megnyugodott tőle.

Hálózsák:Gyerekfüggő, miénk nem marad meg benne, egész éjjel icereg ficereg magára csavarja.

Szoptatós párna: ez a fajta tuti nem.

2020. jún. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%

Bölcső:nem

Játszószőnyeg:igen

Babafészek: nem

Fejvédő, forgó (a fiam imàdta), hálózsák:igen

Szoptatós pàrna: nem

Lepedő: nem ismerem ezt a fajtàt, de a lényeg, hogy vízhatlan legyen.


Ami szerintem fontos, hogy szépek ezek a pasztell dolgok, nekem is tetszenek, de a babákat a színek fejlesztik, így én mindenből színesebbet választanék.

2020. jún. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
29%
Tornadórának van instagramon egy posztja, hogy inkább a baby gym-et ajánlja, mint a játszószőnyeget. Mi tőle függetlenül vettünk gymet, sokkal jobb érdekli a fiam, mint a szőnyeg.
2020. jún. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Egyenként nem bézs színűek hanem púder, de ettől eltekintve nagyon-nagyon köszönöm a sok tanácsot!🙏
2020. jún. 15. 18:16
 10/19 anonim ***** válasza:
60%

Szépek ezek a dolgok, de úgy néz ki, mintha direkt kikeresgetted volna a legdragabbakat.


A bölcső értelmetlen, amd pár hetes koráig jó a gyereknek.

Jatszoszonyeg. Hát nekünk nem volt, a gyerek jól eljátszott simán a szőnyegen mindenfélevel.

Babafeszek. Fogalmam nincs mire jó, hogy őszinte legyek.

Fejvédő. Hova, a bölcsőbe? Mert oda aztán értelmetlen ez is. Kiságyba kell.

Korforgonk volt, hálózsákunk is.

Szoptatós párna. Nem volt, nem éreztem szükségét.

Lepedő. Kell, de ez a belinkelt valami oltári nagy marhaságnak tűnik. Ugyan melyik lepedő nem legaterezsto, Bakker??? Max a gumi lepedo nem.

2020. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!