Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » 4 évesnek mi kell a szobájába?

4 évesnek mi kell a szobájába?

Figyelt kérdés
Eddig velünk aludt egy szobában a kisfiúnk, héten lesz kifestve a sajátja. Mi az ami fontos bele?

#Gyerek, gyerekszoba,
2020. dec. 29. 13:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Esetleg azt is leirná valaki, hogy szoktatta rá, hogy külön aludjon?
2020. dec. 29. 13:56
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem mindenképp legyen egy nagy polca a játékoknak,egyébb cuccoknak.

Kisebb asztal is legyen.

Ágy.

2020. dec. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
4 éves koráig veletek aludt a gyerek?
2020. dec. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy szobában aludtunk, de saját agyában. 3 éves koráig kelt éjjel. Utána meg ide költöztünk és most volt pénzünk az ő szobáját is megcsinálni. Nem hiszem, hogy ez olyan nagy tragédia, én iskolás gyereket is tudok többet aki még nem alszik külön szobába.
2020. dec. 29. 14:07
 5/7 A kérdező kommentje:
Éjjeli fény ilyesmik? Amik fontosak neki. Láttam vannak ilyen indián sátrak, az biztos tetszene neki, kis búvóhely
2020. dec. 29. 14:09
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Az én fiam is 4 éves. Az ő szobája így néz ki:


Ágy, mellette komód a ruháknak. A tetején kislámpa - ezt fel szoktuk kapcsolni esténként, hogy ha a nappaliból bemenne játékért a szobájába, ne legyen sötét. Az ágy melletti konnektorban van egy fény érzékelős éjjeli fény (tesco-s), sötétben kapcsol csak be.

A szoba egyik oldalán egy ikeás polcos szekrény, a 4x4 típusú. Itt vannak a játékok, könyvek, felső polcokon a kreatív cuccok (festék, gyurmák, papír, ceruzák, amikkel csak együtt játszunk).

Másik oldalon van egy kis kanapé, de ez örökölt bútor, ha nem lenne akkor csak egy fotelt tettünk volna be hogy ne csak a szőnyegre/ágyra lehessen leülni.

Illetve van egy kis asztala székkel, de többször használja a nappaliban a dohányzó asztalt, mint az övét.

2020. dec. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
⚽️🛷🥊🎳🎾🎠🎨🖼🕠🐕👨‍👩‍👧👌
2021. jan. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!