Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » A kábelt, elosztót hogyan...

A kábelt, elosztót hogyan rejtsem el a gyerek elől?

Figyelt kérdés

13 hónapos

A tévé a falra van függesztve, és alatta egy 1.5méteres elosztó lóg, ami be van dugva a konnektorba.

Innen megy a tv, Telekom... Ezt akarja cibálni mindig, hiába szólok rá.


2021. febr. 23. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Nekem sem megy


100-szor szólok..

De kb 1-2 hó és megunja

2021. febr. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2021. febr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kábeltakaró és/vagy tegyél egy polcot, szekrényt a tv alá.

Nekünk is a falra van szerelve a tévé, de alatta van egy komód is, ami alá tökéletesen elfér minden vezeték, nincs szem előtt.

2021. febr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Sehogy. Mutasd meg neki mire való, dugjatok bele együtt pl. veszélytelen mobiltöltőt, húzzátok ki. Én ezt csináltam minden nap többször, folyton magyaráztam mire való, és csak arra. Egy hét után nem volt már érdekes.
2021. febr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Utolsónak maximálisan igaza van

Nem eldugni kell.

2021. febr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
28%
Nálunk is az jött be, ha tiltod, csak jobban érdekelni fogja, nálunk a telefontöltőből kilógó kábel izgatta nagyon, kapott egy kábelt, pár napot játszott vele rágcsálta, már nem érdeklődik a másikért ami be van dugva.
2021. febr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!