Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Írnátok kérlek olyan bababolto...

Írnátok kérlek olyan bababoltokat, ahol bababútor szetteket lehet kapni nem horror áron?

Figyelt kérdés
Komplett babaszoba érdekel, Brendon kilőve, borzalmasan drága.

2021. febr. 28. 22:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes nézni baba börzéket is. Miután megvettem a kombi kiságyat majd 100 ezerért, utána láttam ugyanolyat szép állapotban 30-50ezer között. A guta ütött meg kb. Vannak komplett bútorszettek is használtan olcsón,kb.újszerűek mert csak stílusváltás miatt adják el. Ha visszamehetnék az időben,biztos használat vennék.
2021. márc. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is Ikea, ha olcsó modern szettet akarsz. Vagy ne bababútor meg szett legyen. Használtan nagyon szép tömör fa bútorokat (fiókos komód, aminek elég pelenkázólapot a tetejére rakni, vagy bármilyen szekrény, aminek tetszik az elrendezése, és nagyon sok gyerekszéket, kisasztalt is hirdetnek marketplacen vagy jófogáson...) lehet kapni, ha dúl benned a kreativitás, bármilyen stílusra átfestheted, hogy szett legyen belőle.
2021. márc. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!