Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Minimalista gyerekszoba butor...

Minimalista gyerekszoba butor + agy ami legalabb 18 eves koraig jo? Szeretnenk olyan szobat kialakitani amihez utana nem kell hozza nyulni, nem kell karban tartani. Milyen butort vennetek?

Figyelt kérdés
Szonyeget nem szeretnenk, mivel koszolodik idovel kidobnank, fuggonnyel is igy vagyunk
2021. ápr. 1. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Jaj ez nem jó ötlet. Mindig a saját korosztálynak megfelelő kell. Szőnyeg meg függöny nélkül olyan lesz mint egy pince. Szegény gyerek.
2021. ápr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Ez szerintem csak vicc, vagyis remélem. 😃
2021. ápr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem is ilyen szobam volt, es szerettem. Ezert is szeretnem a fiaimnak igy kialakitani.
2021. ápr. 1. 13:49
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Ah, szóval a szőnyeg és függöny takarítást már anyukád sem művelte?


Na mindegy, egyébként mi szekrényt az ikeából vettünk (kallax) , ágyat asztalossal csináltattuk. Nem lesz jó 18 évig, a matracot amúgy is ildomos cserélni bizonyos időközönként, de olyan 10-12 éves koráig nem kell hozzányúlni, takarítani persze kell. Függönyt a bonprix oldaláról rendeltünk de egyszerűen bebszod a mosógépbe és még vizesen teszed vissza a helyére, ennyi.

Szőnyeg emagrol van, havonta egyszer vanish habsprayjel végigfújom, megszárad majd felporszivozom. Ennyi.

Minden szürke és türkiz színű, ha még a design is érdekel.

2021. ápr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szeirntem is IKEA


Kallax polc - most színes taroloval, később kosárral, dobozzal.

Lack polcok - most játékot raksz rá, később könyvet.


Illetve van ikeaban KURA emeletes ágy.

Most alul tudna aludni, vagy kis kuckot kialakitani, később fent alszik, alul pedig íróasztal

2021. ápr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk sincs szőnyeg, parketta van. Függöny sincs az egész hazban: Hollandiában élünk, ez itt teljesene normalis, kb sehol nincs fugony.
2021. ápr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Minek gyerek ha ennyire sprórolni akartok rajta?
2021. ápr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig luxusnak tartottam a külön bababútort amit két évesen kisgyerek butorra majd ifjusagira cserélnek... Arról nem is beszélve hogy mekkora pazarlás.

Nekem amúgy sem tetszik az ilyen infantilis stílus, nálunk az van amit fentebb többen is javasoltak: kallax dobozokkal, egy gardrobszekreny meg egy nagy ikeas komód.

Az agy-kerdessel nem tudsz mit csinálni viszont, de rácsos ágyról heverore valthatsz, és akkor az jó amíg jó.

De sajnos 18 évig a mai bútorok nem biztos hogy bírják majd.

2021. ápr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk egy sima (jysk) komód volt, kiságy (kombi). Ez m9nd sonoma tölgy színben. Egy fotel.(szürke)

Szines függöny, a laminált padlón szines habtapi.

4 éves korában kapott a kiságy helyett egy francia ágyat és egy íróasztalt (a fotel helyére) na meg egy sima bézs szónyeget, bézs függönnyel.

A nem kell hozzányúlni, karbantartani alatt mit értesz?

Nyilván festened kell!

2021. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, ez nem minimalista, hanem csóró.
2021. ápr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!