Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Anyukák! Szerintetek erre...

Anyukák! Szerintetek erre lenne igény Magyarországon?

Figyelt kérdés

Szépen tudok hímezni és külföldi oldalakon sokszor látok olyan hímzéseket amin a baba neve és adatai vannak (mikor született, hány gramm, hány cm) magyar oldalakon ilyet még nem nagyon láttam. Szerintetek erre lenne igény?

Mindjárt csatolok képet mire gondoltam.



2021. okt. 1. 14:21
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
2021. okt. 1. 14:22
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam már ilyet, meg hasonlókat de megpróbálhatod feltölteni Meskára, hátha vinni fogják, manapság szerintem minden ilyen szentimentális, dekoratív babaholmira van igény ha tényleg szép és jó áron van.
2021. okt. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik. Én mindenképpen vevő lennék rá. És a nagyszülők is tuti értékelnék. Meg ez aztán tutira megmarad emlékben sokáig.

Javaslom vágj bele 😊

2021. okt. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%
Én nem vennék. Inkább valami használhatót, amit emlékbe is el lehet tenni később.
2021. okt. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem lenne🤷
2021. okt. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd településünkön van egy nő aki üzletet csinált a hímző-tehetségéből
2021. okt. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Több ilyen is van pedig itthon. De igen, próbáld ki, töltsd fel Meskára, bár megélni nem fogsz tudni belőle, nagy a túlkínálat
2021. okt. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Nos, azért az árért, amit te anyagban és munka van belefektetsz, egészen biztosan nem lenne rá igény. Anyagárban, vagy meginkabb alatta simán.
2021. okt. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

Tessek:

[link]


5900.-. Nem sértésnek szánom, de nagyon gyengécske darab. Amit linkeltél, az minimum háromszor ennyi munka, ergo minimum háromszor ennyi ár. 18ezret meg senki enm fog kifizetni egy darab "hímzett rongyért"

2021. okt. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

Én vevő lennék rá amúgy, szerintem nagyon szépek, de eleve szeretem a szép dolgokat, meskan sokat szoktam venni.


Az még inkább tetszene ha magam meg tudnám szépen csinálni, ilyen DIY videóval eladó szett pl tök jó lenne

2021. okt. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!