Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Magyarországon miért használna...

Magyarországon miért használnak még mindig rácsvédőt?

Figyelt kérdés
Külföldön élek és itt évek óta ellenjavallott, mert bölcsőhalálhoz, fulladáshoz vezethet. Otthoni rokonnak is nemrég lett babája és ő a minta, hogy milyen "szép"(???) a rácsvédője, engem meg kb hülyének néznek, hogy miért nem lesz. Az már más kérdés, hogy én pl nem is rakom külön szobába, velünk fog aludni a saját ágyában, ami a miénkre csatlakoztatható ( [link] Otthon miért nem követik az új tanulmányokat, miért ragaszkodnak a 20-30 éves dolgokhoz, még ha veszélyt rejthet is?
2021. dec. 29. 11:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbáltam rácsvédő nélkül, de folyton beverte a fejét a fiam és a cumija is folyton a földre esett.... Szerintem attól függ, hogy milyen a rácsvédő. Olyan fonottat nem használnék, nekünk rácsra kötős van, kívül vannak a kötős részek.
2021. dec. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
85%
Annyira bosszantóan kioktató a hangvétele ennek a kérdésnek. Előttem már mindent leírtak, amit én is gondolok a témáról, 17 és 18 szépen összefoglalta a véleményemet. Kellemes lehet majd kisgyerekes anyukának lenni a társaságodban, ha már most mindenkinél okosabb vagy pedig még egy percet sem aludt az ágyikójában a babád, mert még meg sem született. Az ítélkezés az már persze most is nagyon jól megy! Egyébként mindenki úgy altatja a gyerekét ahogy neki tetszik, nálunk saját szobája van, kisággyal rácsvédő és ágynemű nélkül, hálózsákkal. Akkor szerinted most én rosszabb anya lennék, esetleg kevésbé szeretem a gyerekem, vagy csak szimplán tanulatlan vagyok, aki még tudományos publikációkat sem olvas, mert nem vettem neki babaöbölt?
2021. dec. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
49%

A gyerekem háton kezdett el kúszni. Egyszer, amikor elaludt, kimentem a konyhába. Pár perc múlva benéztem a szobába, és azt láttam, hogy kúszás közben beszorult a feje az elcsúszott rácsvédő és az ágy közé. A gyerek

nem sírt, őt nem zavarta, de én nagyon megijedtem . Kiszaggattam a helyéről és egyenesen bevágtam a kukába. Mese vége.

2021. dec. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!