Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mit gondoltok erről a pihenősz...

Mit gondoltok erről a pihenőszékről?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon hasonlít a Babybjörn pihenőszékhez amit kinéztem, csak ez beépített mozgásérzékelővel is rendelkezik amitől mozog, meg árban is jóval kedvezőbb. Szerintetek megéri mégis inkább a Babybjörnt venni?



2022. márc. 11. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Nagyon feleslegesnek tartom ezeket.

3 gyermekem van, sima egyszerű kis pihi széke volt mindháromnak.



Bocsánat, de szerintem ez borzalmasan ronda..

9ig használható.. A lányaim 1 éves kor felett érték el ezt a súlyt.

Sőt a legkisebb 15 hónapos még nincs kereken 9kg, de ezt egy erős baba mikor már előre hátra kalinpál úgy felborítja mint a szél. 🤷‍♀️

Én nem venném ezt meg, de ez én vagyok.

2022. márc. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Ez a fajtája teljesen felesleges. Az egyszerűbbik, amelyik nem a mozgós, az nagyon jó. Általában szeretik a babák. Ez a fajtája pénzkidobás inkább szerintem.
2022. márc. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem is felesleges, csak 9 kilóig lehet használni. Mi egy egyszerű Fischer Price széket vettünk, 3 éves korig lehet használni. Mindkét gyerek szerette. Rezgést tudott, de soha nem használtuk.
2022. márc. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Nekem nem tűnik kényelmesnek.

Persze dizájnos, annak aki kedveli ezt a típust, de valljuk be, nem túl praktikus darab.

2022. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Erről az oldalról semmit nem rendelnék.
2022. márc. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

Nekünk ez van

A lányom egyszerűen imádta🥰 van benne mozgaserzekelo, igy ha mocorog a baba elkezdi ringatni. Most 14hónapos a kislányom, 2hete szedtem szét helyhiány miatt, de egészen addig sokszor beleült játszani😁 most próbálom eladni😅

2022. márc. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!