Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ahol kezdetben egy szobában...

Ahol kezdetben egy szobában voltak a testvérek, mennyi idősen költöztettétek őket külön?

Figyelt kérdés
Milyen neműek? És hogyan oldottátok meg? (Felújítás, költözés, eleve volt annyi szoba stb.) Maguktól mondták, hogy szeretnének már külön szobát, vagy ti éreztétek úgy, hogy itt lenne már az ideje?
2022. júl. 20. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
11, 13 és 14 éves korig közös szoba volt, aztán költözés nagyobb családi házba, ahol mind a háromnak lett saját szobája. Előtte is örültek volna neki, de korábban nem tudtunk családi házat venni.
2022. júl. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

9 voltam én, 12 a nővérem és mindketten lányok vagyunk. Mi költözéssel oldottuk meg, mert nagyon nem bírtuk az egyik szomszédot. Ha maradunk, akkor a tetőtér került volna beépítésre.

Emlékeim szerint anyuék érezték úgy, kell a külön szoba, mert más kezdett lenni az életritmusukon tesómmal. (Ő korán kelő, én szeretek sokáig aludni. Plusz mivel ő már felsős volt, több lett a tanulni valója is. Külön szobában azért könnyebb koncentrálni és gyorsabban halad az ember, ha nem zörög mellette más.) Ha átjönnek barátnők is jobb, ha megvan a saját kis birodalma mindenkinek.

2022. júl. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
15-13-12, fiú-lány-fiú. Keserves lakásátalakítással oldottuk meg, ők kérték. Egy apró szobákra széttagolt lakás lett belőle, és a konyhát is át kellett költöztetni hozzá, de nem volt opció a költözés.
2022. júl. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Mi nálunk nem volt ilyen gond. Külön szoba 4 éves kortól mindenkinek hogy ne legyen hiszti és alvás legyen. A három szoba között ülve szoktam nekik mesélni. A [link] szoktam mesélni nakik. Nagyon ajánlom mindenkinek. Picit drága de tanulságos, fejlesztő kis mese:) Most 4-13-15 évesek és nagyon örülnek hogy külön kis terük van. A 4 évesnek holnap tartjuk a szobaátadóját
2022. júl. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!