Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Babaszobába raktatok vagy...

Babaszobába raktatok vagy akartok mese könyveket a polcra? én nagyon szeretnék szerintetek felesleges ?

Figyelt kérdés
2022. aug. 10. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen mindegy. Csak vigyázz, egy bizonyos korig ne legyenek olyan magasságban, hoogy magától elérje őket, mert mindet szét fogja tépni/meg fogja enni. Az enyém a kemény laposokat is megette.
2022. aug. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk volt de olyan helyen hogy nem érte el. Már kezdetektől olvastam neki. Már van polca amit elér és azon a kedvencei
2022. aug. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Úgy kb. 1 éves koráig magasra tettem, nem érte el, csak mutogatott hogy szeretné. 1,5 évesen már lejjebb raktam, magától hozta oda azt amelyik ok szeretné ha olvasnék.
2022. aug. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Az újszülöttek is imádnak képeket nézegetni, arra jó lehet a gyerekkönyv.

Csak olyat válassz, ami nagyon kontúros, nem összemosódós.

Fekete-fehér teljesen jó, a színeket még nem látja jól/nem érti.

2022. aug. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Igen, már 1 hónapos korától olvasok neki 5 perces meséket. Most 2,5 hónapos. Tudom, még nem érti... DE, szereti, ahogy játszom a hangommal, közben mutogatom neki a képeket a könyvben, stb. Jó kis program, letudom vele kötni kicsit. Nálunk most a délelőtti rutin része.
2022. aug. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Én eleve mesekönyvekkel tereltem el a figyelmét, amikor lépevetős lett, amit ért azt lesodorta. Elé raktam a keménylapos könyvecskéket és azokat pakolászta nézegette. Most meg hozza, hogy olvassak belőle.
2022. aug. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Igen, tettem. Már a lányomnál is, ő 11 éves, nagyon szeret olvasni. Soha egy könyvet sem tépett szét, vagy evett meg. Mindig elmondtam neki, hogy nem szabad bántani.

Most a fiamnál is vannak könyvek, olvasni is szoktam neki. Most lesz 3 hónapos, azokat szereti, amik rímelnek, pl.Sün Balázs, Öreg néne őzikéje. Olvasok neki, ő meg van, hogy el is alszik rá. :)

2022. aug. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%
Babaszoba sem volt
2022. aug. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!