Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mennyi idő alatt szabadítja...

Mennyi idő alatt szabadítja ki magát a baba egy ilyen járókából?

Figyelt kérdés

[link]


5 hónapos a delikvens.

Nem célom a túlzott járókában tartás, de nem tudom az egész lakást körberácsozni és külön konyhánk van, onnan nem látok rá, a kutyával hagyni meg nem szeretném szabadon hiába bízok a kutyámban.

Pihenőszékben/hintában kb 3 percet van már csak el, a földön hason viszont jól eljátszik, tehát ezt gondoltam valami alternatívának amit ki tudok húzni a konyhába, vissza a nappaliba… de pár hét/hónap miatt nem szeretnék csilliárdokat költeni rá, a használt dolgokat nem vetem meg, sok mindent vettünk úgy, de az még az érkezése előtt volt, most nincs energiám babrálni a hirdetésekkel, kiszűrni, hogy hiányzik e egy csavar stb, sem összeszereléssel bajlódni egy normális fa járóka esetében meg Pestről elmenni érte Hajdúböszörményig szintén nem opció :D.


2022. nov. 4. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

9 hónaposan nekem simán cipzároztak már.


Nekem a fa járóka vált be.. én sem “abban tartottam”, de amikor még nem mászott stb jobb volt, mint tèlen a földön..

Simán megtanultak forogni benne..


Amikor másztak akkor elengedtem őket, csak vésegoldáskéntvkerültek bele ..aztán 3 rács ki.. játéktároló lett

2022. nov. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Pedig szerintem érdemesebb fát venni. Egyrészt amikor tanul állni, abban megtud ügyesen kapaszkodni. Kilát belőle, ez szerintem fontos, hogy jól érezze magát benne. Most még felső szintre lehet tenni, amíg nem ül, nem áll, neked könnyebb.

Mi pont most vettünk Pesten egy használtat egy 10-esért. Kicsit ütött-kopott és hiányzik belőle 2 csavar. Utóbbit apuka egy óra alatt orvosolta bolttal együtt, én meg majd lefestem, ha nagyon zavar. :)

Láttam egy hatszögletűt is Bp-n, nagyon tetszett, de nekünk messze volt és sos kellett. :)

2022. nov. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van, tényleg jobb lenne a fa, csak azt meg nem lehet olyan könnyen ide oda mozgatni… na még alszom rá egyet és böngészek ha van türelmem :D köszönöm szépen :)
2022. nov. 4. 12:11
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
1 hónapra minek? Egy 5 hónaposnak hamarosan kúsznia kell, egy ilyenben meg még megfordulnia is nehéz.
2022. nov. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kereke, akkor könnyű mozgatni. Ha nincs gyárilag rajta, akkor meg kell rá venni és kész. :)
2022. nov. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mekkora kutyus es mennyi helyed van, de nekunk kezdettol fogva szobakennelbe lett szoktatva, meg joval a gyerek elott.

Aztan nekem is, ha wc-re kellett menni vagy barmi miatt nem tudtam figyelni a kutyara, bekuldtem a kennelbe.

Szoval en igy oldottam meg, nalunk jaroka el se fert volna.


Csak hatha ez is opcio :)

2022. nov. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sem könnyű mozgatni, mert ha jól látom műanyag elemekkel van összerakva. Szerintem szétcsúszhat, eltörhet, csak bosszúság...

Nálunk még nem volt egy éves a kislányom, amikor rájött hogy kell belülről kicipzárazni az utazóágyat, pedig a cipinek nincs is belülről füle. Nyilván nyüstölte, nem volt még olyan ügyes, így alaposan meggyepálta.

Ez már ha csak nekidől is kitudja hogy reagál, úgyhogy tényleg jobb lenne a fa.

A járóka amúgy szerintem csomószor jól jön. Amíg kiugrik az ember a postáshoz, ételfutárhoz, vagy csak amíg felmos és nem figyel annyira... Biztonságban lehet tudni benne a gyereket. Mi erre használjuk, meg szintén játéktároló a nappaliban. Tök jó, hogy van.

2022. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Vagyok


Nekünk utazó kiságyunk is van, sokat aludtunk máshol..


Sokkal sérülékenyebb.


Piszkolódik stb


Csavart meg simàn lehet kapni, ha gàz van..

2022. nov. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk hasonló van, csak kívülről cipzározható. A lányom (2,5 éves) a mai napig szeret benne játszani (nem cipzározom már be mert simán kimászna). Viszont nem szedtem szét mert az építőkockák így nincsenek szanaszét az egész szobában.
2022. nov. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szüleimnél kerekes fa járóka van. Ha benn van a kutya, beletesszük a babát, ha kinn, akkor mászhat amerre akar. Attól még, hogy elkezd kúszni-mászni, nem fog 24/7-ben mászni (csak egy darabig).
2022. nov. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!