Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mikortól kell 2 gyereknek...

Mikortól kell 2 gyereknek külön szoba?

Figyelt kérdés
2023. jan. 9. 23:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Az enyémek 7 és 9 évesek, ellentétes neműek, és van 2 külön szobájuk, de nem akarnak külön lenni, így az egyikben csak játszanak, a másikban alszanak együtt. Akkor lesznek külön, ha ők is ezt szeretnék, mi így döntöttünk.
2023. jan. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%
Az első perctől.
2023. jan. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
25%
Maszturbálásaik kezdete előtt.
2023. jan. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

3, ilyen alapon már csecsemőkorban is késő.


Enyémek 7 és 4 évesek jelenleg. A kicsinek állandóan a gatyájában a keze, de fogalma sincs hogy mit csinál. Nem győzzük mantrázni, hogy ne mások előtt.

"Ennek ellenére" eszükben sincs külön menni, kb. egész nap egymás fenekében lennének. Úgy kell tanulás idejére erővel szétszedni.

Majd akkor lesz külön szobájuk, ha leszoknak az éjszakai átjárkálásról is.

2023. jan. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%

Nem kell, miért kellene? :)

Régen több nemzedék egy térben élt éjjel-nappal, sok kultúrában ez még ma is így van. A személyes tér fontos, de ahhoz nem kell 0-24-ben saját "birodalom".

2023. jan. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk (ellentétes neműek) 10 éves volt a nagy, amikor már igényelte volna a külön szobát. Végül két évvel később lett, de addigra már nagyon kellett. Azonos neműek tovább is simán megmaradhatnak együtt, abban nincs tapasztalatom.

Én 22 éves koromig laktam együtt az öcsémmel, felnőttem így is, de nem volt egy nagy élmény, szerettem volna ennél azért egyel jobbat a gyerekeimnek.

2023. jan. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
11-12 éves volt a legnagyobb gyerek, amikor igényelni kezdte a saját kuckót. Akkor csináltunk a 2 hálóból 3-at nekik. Most a középső ekkora, és örül, hogy egyedül lehet, ha akar, a kicsi meg 9, és ő még konkrétan csak alvásra használja a szobáját, amúgy egész délután a nappaliban lóg.
2023. jan. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Én 10 éves voltam, nővérem 14 mikor külön szobánk lett
2023. jan. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem iskolás kortól. A mieink amugy nem is hajlandóak külön szobaba menni, 5 es 7 eves fiúk.
2023. jan. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

Amikor igénylik


Másrészt nekünk eleve külön vannak, sosem voltak együtt.


Van plusz szobánk, ahova a 3. Gyereket terveztük elhelyezni.

Hát ikrek lesznek.

5 szoba+napplis ingatlant nem tudunk építeni ( nincs is ekkora, legalábbis vonzáskörzetben tutira)

2023. jan. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!