Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Most fogunk albérletbe költözn...

Most fogunk albérletbe költözni, ti hogyan rendeznétek be a babaszobát?

Figyelt kérdés
2 szobás lakásba megyünk a párommal. Egy szoba nyílván a miénk, eggyet pedig a picinek gondoltunk. A kérdés csak annyi, hogy a kiságyat hova tegyük. Magunkhoz vagy a szobájába. Kombi kiságya van és a férjem 3 műszakban dolgozik. Ezért gondoltam arra, hogy az ő zavartalanabb alvása érdekében a pici szobájába tenni, hogy nap közben is kényelmesen tudjam pelenkázni, apa felkeltése nélkül. Viszont a férjem ezt nem nagyon akarja mert "a légzésfigyelő miatt". Szóval van aki hasonló helyzetben van? Nektek hol van az ágy? Tapasztalat melyik lenne célszerűbb?
2023. febr. 24. 15:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tudod ki lesz az egyetlen, aki nem ébred fel majd a riasztó légzésfigyelőre? A baba 😂 Amúgy még a szomszédok is fel fognak kb 😁 Jó pár olyan eset volt, hogy az édesdeden alvó csecsemő alatt beriasztott az a vacak (Babysense pro 2). Ott ültem az ágya mellett és gyönyörködtem benne épp, tehát láttam, hogy lélegzik. Na, szóval őnagyságának szeme sem rebbent soha a hang hallatán. Pedig tényleg nagyon hangos. Kizárt, hogy egy 2 szobás lakásban ne halljátok meg. Talán ha épp zuhanyozol, csukott ajtók mögött. Akkor esetleg nem hallani. De erre nem esküdnék meg. Nálunk cirka 6 méterrel odébb van a gyerekszoba ajtaja (ami mindig csukva van, ha alszik a pici) a háló bejáratától. Akármilyen mélyen is aludjak, ha csak egy pillanatra felsír álmában, már felébredek.
2023. febr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat nagyon sok hasznos tanácsot kaptam. Nem volt még tapasztalatom a légzésfigyelő hangosságával kapcsolatban, de mostmár nem aggódunk, hogy esetleg nem halljuk meg.
2023. febr. 24. 22:43
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi a kezdetektől külön szobában voltunk a kisfiunkkal. A légzésfigyelő miatt mi is aggódtunk az elején, ezért a hálószobánk ajtaja mindig nyitva volt éjjel, és mellettünk volt a babánk szobája. Egyébként elég hangosak a légzésfigyelők, többször volt, hogy elfelejtettem kikapcsolni, amikor kivettem a kiságyból a fiamat, és bejelzett.
2023. febr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!