Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kókuszmatrac vagy hideghabos?...

Kókuszmatrac vagy hideghabos? Esetleg más?

Figyelt kérdés

Kinek melyik vált be? Fiamnak sima szivacsot vettünk. De nem szeretem. A légzésfigyelő kidomborodik alóla.

Most észrevettem, hogy a szivacs huzatán van egy pici penész folt (hideg a padló, és egy ideig nem volt alatta szőnyeg, szerintem akkor keletkezett), így ki akarom dobni. Csak nem tudom, milyet vegyek helyette? Tapasztalatok érdekelnének. Kényelmes legyen, és ne üljön meg benne a pára.


2023. febr. 26. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
A kókuszmatraccal nincs tapasztalatom, mi hideghabot vettünk, mert a mi ágyunkban is az van és nagyon szeretjük. Most már nagyobb ágyba költözött a kisfiunk, az is hideghabos, ő szereti. Penészes sose volt.
2023. febr. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Mindkét gyereknél kókusz matracot használtunk, amikor a nagy átköltözött rendes ágyba, ott is. Teljesen jó, mi meg vagyunk elégedve vele.
2023. febr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Mi hideghabot vettünk neki. Sokáig kókuszmatracon feküdtünk, nekem túl kemény volt. Gondoltam, hogy mivel bent a hasamban sem egy deszkán hevert, jobb lesz a kevésbé kemény hideghab. Időközben a saját ágyunkban is lecseréltük. Mindannyiunknak bevált.
2023. febr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak a rendes félkemény szivacs vált be. A kókusz túl kemény volt a kislányunknak. Kipróbáltuk. Tényleg nagyon kemény.
2023. febr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk kókuszmatrac van a kiságyban. Kemény, nem süpped bele a pici.
2023. febr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Már a második gyerekünket szolgálja ki a kiságyban lévő kókuszmatrac, illetve a nagyfiam ifjúsági ágyába is azt vettünk, nagyon szeret rajta aludni, nekünk bevált.
2023. febr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

Kókusz volt először a védőnő javaslatára de borzalmas, olyan kemény mintha a földön aludna a gyerek, érdes a felülete úgyhogy hiába volt rajta ilyen vattaréteg így is kellett plusz egy paplan a gyerek alá mert nem volt hajlandó megmaradni rajta, hab a tortán pedig hogy büdös egy idő után, ilyen istálló szaga van vagy nem is tudom pedig volt rajta védőhuzat és rendesen tudott szellőzni, de összességében nem javasolnám senkinek.

Utána mindkét gyerek hab+latex matracot kapott és ez egyrészt nagyságrendekkel kényelmesebb, nagyon jól szellőzik, nem büdös, nem érdes és extra tartós.

2023. febr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Kókuszmatracon alszik a kisfiam, nincs vele problémája.
2023. febr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!