Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Külső falra raknátok a baba...

Külső falra raknátok a baba ágyát?

Figyelt kérdés

Vagy az nagyon hideg lenne? 3 külső fal van, 1 belső. De a belső pont a nappalival határos, és félek, hogy esetleg a zajok zavarják este alvás után.

Van aki külső falra tette?


2023. ápr. 8. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Persze, eszembe sem jutott ilyeneken agyalni. Fűtve van a ház.
2023. ápr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Mondjuk rakhatod "nem a falra is". 12m²-es szobában a szoba közepére raktuk eleinte, de később se toltuk rá egyik falra se.
2023. ápr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Inkább a belsőre raknám. Tapasztalataim szerint a zajok kevésbé érdeklik az elején a babákat, viszont jön a nyár abba is gondolj bele-nem csak hidegebb lesz az a fal, de melegebb is tud lenni.

Amúgy ha jó a szigetelés mindegy.

Rakd úgy ahogy jónak làtod, maximum átrendezitek ha nem jön be.

2023. ápr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
Nekünk a babaöböl volt külső fal mellett és amikor egyszer durván megfázott a babám, akkor vettem észre, hogy hiába van elméletben jól felöltöztetve, hideg a keze. Adtam rá több plusz réteget és így is hideg maradt. Átrendeztem az ágyat a belső fal mellé, és elég volt a body+hálózsák, úgy sem fázott. Többet nem teszem külső fal mellé. Pedig 24 fok van a házban és új építésű, AA energia kategóriájú ház, nem kéne, hogy ennyit számítson, hogy külső vagy belső fal.
2023. ápr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi külső falhoz raktuk, mert csak úgy tudtuk megoldani. De szigetelve volt. Amúgy a belső fal sem gond, nem hallatszik át jobban a zaj.
2023. ápr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Külső fal, nincs szigetelve, semmi baja. A keze van, hogy hideg, de a nyakánál érezni, hogy nem fázik. Ha a keze meleg, akkor izzad is.
2023. ápr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Az én kezem mindig hideg, akkor is, ha nem fázok, így én nyaknál ellenőrzöm, hogy fázik-e, nem mellesleg nyűglődve alszik, ha melege van, vagy fázik, így egyértelmű jele van, ha nem jó neki ott.

Én arra figyeltem, hogy ne ablak alatt legyen, a külső fal nem zavart. A kislányomat sem zavarja, nagyon jókat alszik az ágyában.

Majd ha már rendes ágya lesz, nekidől a falnak olvasni, játszani, ilyesmi, akkor újragondoljuk. Vagy kap falvédőt, vagy átrendezzük a szobáját.

2023. ápr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, raktam, most is ott van a fiam agya, mashol nem volt hely.

De nem tudom oszinten mennyire szamit, ha egyszer 23 fok van telen a hazban, szoval a halalra fagyas eselye 0.

:D

2023. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!