Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mivel takarjam be az újszülöttet?

Mivel takarjam be az újszülöttet?

Figyelt kérdés

Novemberben fogok szülni, és most jöttem rá hogy nincs takarója vagy hálózsákja a picinek.

Fogalmam sincs melyiket vegyem és hogy milyet. Kb 24 fok szokott lenni a szobában télen. Vastag babatakarót vegyek, vagy inkább vékonyabb hálózsákot? Légyszi segítsetek, akár webshop linkeket is örömmel fogadok.



2023. okt. 30. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
24 fokban semmilyen takaró nem kell. Hálózsák sem.
2023. okt. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
A 24 fok sok, bőven elég a 22, éjjel pedig max 20 fok. Én is novemberben szültem, nem fázott meg. Takarója volt. Trikó body egy vastagabb rugdalózóval és egy babatakaró volt a kiságyában.
2023. okt. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg nem jó a kicsiket ilyen melegben altatni. Az ő hőszabályozásuk meg fejletlen es baromi könnyen tulmelegszenek. Ha 24 fok lesz mindenkepp, akkor csak kezeslabas pizsi, vagy body+gatya, semmi takaro. Ha megoldhato a 20-21 fok, akkor hálózsák.
2023. okt. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%

Nyugodtan betakarhatod valamivel, azert azt ne felejtsuk el, hogy az ujszulottek addig nagyjabol 37 fokban voltak, nekik a 24 fok hideg.

De majd latni fogod, hogy mit igenyel, ha fazik vagy melege van, akkor nyugtalan.

En nappali alvashoz vekonyabb pledet hasznaltam, estihez halozsakot.

2023. okt. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Árulnak rugdalozókat meg hálózsákokat, szerintem beírod google-ba és megtalálod hamar.
2023. okt. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Ilyen melegben semmivel. De ha huvosebb lesz, akkor halozsak, es SEMMIKEPPEN sem takarunk babat takaroval.
2023. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

20-21 foknak megfelelő hálózsákot adj rá.

Mi innen szoktunk rendelni, írja, hogy hány fokban milyen vastag hálózsákot adj rá:

[link]

nov. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!