Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » A gyerek születése előtt...

A gyerek születése előtt megnézi a védőnő a házat, lakást?

Figyelt kérdés
Mit néz? Kell külön gyerekszoba, vagy elég, ha a szülői hálószobában van kialakítva kiságy és pelenkázó?

febr. 5. 11:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Igen, kiegyensúlyozott környezettanulmanyra.

Simán csak körbe néz, konyha, fürdőszoba állapota, ilyesmi. Gyerekszoba nem kötelező, saját ágy lényeges a gyereknek

febr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%
Elvileg kellene, de hozzánk azóta se jött ki. Pedig simán kijöhetne, van plusz 2 szoba a hálón kívül. De amúgy ha nincs külön szoba akkor hova teszitek később ha nagyobb lesz?
febr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Igen kimegy. Azt nézi van-e vezetékes víz, melegvíz, fűtés.


Nemhogy gyerekszoba még babaágy és pelenkázó se kell, egyik se elengedhetetlen egy újszülött ellátásához.

febr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Én édesanyámékhoz szültem a kisfiamat. Semmit nem nézett csak a szobánkat hogy van e kiságyvan e ruha nem penészesedik stb... aztán el is ment. Megfelelőnek talalálta pedig nagyon pici szoba volt.

Fél éves volt mikor összekaptuk magunkat és elköltöztünk. Az a védőnő simán a nappalit nézte meg ahol játszik illetve a hálonkat hogy van szintén kiságy meg ilyesmi. Benézett a fürdőbe látta hogy van babakád meg minden és elment. Nem nagyon nézett mást gondolom látta hogy tiszták vagyunk.

febr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Igen, de csak az alapvető dolgokat nézi: víz, fűtés.
febr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Attol,hogy nálatok kiment,nem azt jelenti,hogy mindenhova kimegy.Nálunk soha nem jött a baba születése előtt.Pedig három gyerek van és mindháromnál máshol laktunk.Miután megszületett a baba,csak akkor jött ki.
febr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Védőnőtől függ,hivatalosan ki kellene,alapvető dolgokat nézi csak: víz,fűtés,villany. Hozzánk kijött,körbe akartam vezetni,sehova nem ment be,még a gyerekszobába se jött be. :D Leült a nappaliba. Annyit mondott gondolom van víz,fűtés,áram és beikszelte. Szülés előtt költöztünk is,de a második védőnő se ment soha körbe vagy nézett meg bármit. Sajnos ő még a kézmosást is elfelejtette,pedig azért na. Úgyhogy embere válogatja,mert hallottam olyat is,aki meg mindenbe is belekötött.
febr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Víz, fűtés, normális környezet.

Nem fogja érdekelni sem a por, sem egy kupac ruha vagy mosatlan 😃 Én most várom a harmadikat, az első előtt volt ki, mert nem ismert, nem itt éltünk. 1 szobás albiba érkezett a kislányunk akkor, kijött, beszélgettünk kicsit, már kész volt minden a babának is, megnézte és ennyi. Azóta nem jött, nyilván a harmadik gyereket már nem az egyszobás lakásba várjuk. 😄

febr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kijött, de semmit nem nézett meg, max egy pillantással.
febr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem nézte meg, csak akkor járt itt először, amikor hazajöttünk a kórházból, akkor is csak a fürdőben volt (kézmosás), meg a baba szobájában.
febr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!