Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma volt nálunk a védőnő, pont...

Ma volt nálunk a védőnő, pont miután ittam egy kis vörösbort. Lehet ebből problémám? Most jött meg először a mensim, és nagyon leesett a vérnyomásom. Azért bánt leginkább a dolog, mert babám születése óta nem ittam.8 hós

Figyelt kérdés
De mivel már csak 4-szer szopizik, kiszámoltam hogy 3 órán belül nem fog, ittam egy kicsit. Tegnap olvastam a Baba-magazinban, hogy 3 órával szoptatás előtt lehet bort inni. Ezt mondtam is neki, azt mondta nem baj, de mégis rágódom.
2009. aug. 3. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Én szopi alatt nem mernék inni, a tejed folyamatosan termelődik, tehát mint minden más átmegy ez is a tejbe. Rágódni azért nem kell rajta, mert ez nem rendszeresség, ha gyakran tennéd, az már gond lenne.
2009. aug. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Ne aggódj és is szoptatok és mégis néha iszom 1 pohár sört mégsincs semmi baja a picimnek (12hó). Az a lényeg hogy jólesett. Egészségedre.
2009. aug. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond nem lehet. A tej ugyanis nem folyamatosan termelődik (aki csak reggelente szoptat, akkor annak máűsnapra megalszik a tej a cicijében??? nane már!!!)!

Hanem a szoptatás alatt főleg, így 3 óra múlva egy pohár bor valóban semmit sem árt a babádnak!


Védőnőként pedig azt gondolom, hogy ha nem látott a 8 hónap alatt 5-ször részegen és szesz szagúan, akkor tuti semmi rosszat nem gondol rólad! :) Én is jártam úgy családnál, hogy a pap éppen sörözött a tv előtt... na és? Az én férjem is ezt tesz, ettől még nem hanyag apuka! :)


Szülésznő/Védőnő

2009. aug. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!