Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » A gyerek születése előtt...

A gyerek születése előtt megnézi a védőnő a házat, lakást?

Figyelt kérdés
Mit néz? Kell külön gyerekszoba, vagy elég, ha a szülői hálószobában van kialakítva kiságy és pelenkázó?

febr. 5. 11:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Az első gyerkőcnél még máshol laktunk, ott kijött a védőnő. Nekem csak az volt egyértelmű, hogy víznek és fűtésnek lennie kell, volt babaszoba, de a bútorok még nem voltak összeszerelve, azt mondta ez egyáltalán nem feltétel, nem gond. Amikor hazavittük a babát is kijött, meg utána is még 2-3 hétig, hetente.

A második gyerkőcnél az új helyünkön már nem jött ki a védőnő, értelemszerűen másik volt. Konkrétan előttem keresett rá az utcaképre, mondta, hogy gondolja vannak közművek, kitöltött valami papírt és mondta, hogy majd jelentkezzek, ha szültem. Utána sem jött ki, meg azóta sem. Gondolom itt azért talál olyan családot, ahova indokoltabb.

febr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém kijött, de mondta, hogy csak annyi érdekli, hogy nem egy tyúkólban lakunk-e. Semmit se nézett meg külön, mert elsőre látni, hogy minden rendben van nálunk.


Tesómhoz két gyerek alatt se ment ki előre a védőnő.


Barátnőmnek meg azt mondta, szóljon, ha alkalmas, és megy. A barátnőm elfelejtett szólni, azóta se forszírozta a védőnő, pedig lassan szül.

febr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%
A miénk csak 1x jött, miután hazajöttünk a kórházból, akkor sem a ház érdekelte
febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta, hogy előírás szerint egyszer ki kell jönnie szülés előtt, hogy nincs-e valami látványosan nagy gáz a lakhatással, ez az elsőnél a Covid alatt elmaradt, a másodiknál épp költözésben voltunk, bejött a házba, kezet mosott és leült a nappaliban, nem nézett körül. Amikor megszülettek a babák, akkor látta csak, hol és hogy alszik (a mi szobánkban). Azóta helyettes védőnő van, ő még ennyit sem látott a lakásból.

Állítólag védőnője válogatja, hogy mennyire szőrözős, na meg ami az egyiknél még belefér, a másiknál már nem: pl. ismerősnél nem volt vezetékes víz és nem akarták hazaadni a babát, átköltöztek máshova, ott meg nem problémázott ezen az ottani védőnő.

febr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom mit néz gondolom alap dolgot hogy víz villany van e..hozzank is jött vagy 3x hiaba mondtam hogy pont lakast cserelunk, ő csak jött bőszen majd mikor atkoltoztunk a masik korzetis is..tokom kivolt mar bocsanat..amugy rendesek voltak
febr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%
15 vagyok víz villany fütést néz gondolom
febr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
76%
Ja és mikor utoljara talalkoztunk koltozeskor megkerdezte hogy amugy kertes hazba nem lenne e jobb. ( total felujitott panelbol mentunk szintrn total felujitott 4 szobasba)..mondom de, jobb lenne csak ez is 40 misi volt, csaladi hazat 120ert lattam. Kulteruleten meg kozrli faluban csak 80.
febr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!