Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Van itt olyan, akinek nem...

Van itt olyan, akinek nem lesz és nem is volt járóka a gyerekének?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 19:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
nekünk sem lesz
2013. jún. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Elso gyermekunknel kicsit volt a lakas es nem fert volna el sehol. A konyhaba jo lett volna, de akkor nem tudtam volna megmozdulni sem.

Van egy tacsink, egyutt nottek fel. A kutya ugy vigyazott ra, mint a szeme fenyere.

Most varjuk a masodik gyermekunket. Neki sem leaz jaroka, pedig mar nagy lakasba lakunk. Boven elferne.

De van egy tacsink es mar most nagyon "oda van" a piciert. Allandoan a pocakomra rakja a fejet. :))

2013. jún. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen volt: [link]

Igazából azt kerítettük el vele, amit veszélyesnek tartottunk a szobában ill. az ajtó lett "zárhetó", de hatalmas tere volt játszani.

2013. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Egyik gyereknél sem volt. Az igazat megvallva eszembe sem jutott, hogy kellene.
2013. jún. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Kedves 13-as pont olyat szeretnék venni amit belinkeltél, innen vetted, jó ez az oldal?
2013. jún. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
nincs és nem is lesz, teljesen feleslegesnek tartom
2013. jún. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem volt, mert egyszerűen nem férne el alig 50 nm-en. Amíg nagyon pici volt,pihenőszékbe tettem. Később, amíg csak forgolódott, leterítettem neki egy takarót, és körberaktam párnákkal, hogy ne tudjon megszökni. Amikor meg járt már,akkor tökmindegy volt, ugyanis a kiságyból is ki tudott mászni.
2013. jún. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerekem "nőtt fel" járóka nélkül. És a 4.-nek sem lesz.
2013. jún. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. jún. 6. 11:28
 20/23 anonim ***** válasza:
Volt, de felesleges. Nem maradt benne a kisfiam, én meg nem erőltetem.
2013. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!