Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Tapasztalt anyukák, miket...

Tapasztalt anyukák, miket hagytunk ki?

Figyelt kérdés

Tegnap összedobtunk egy induló babakelengyét, de lövésünk sincs, hogy mi az, ami még kellene. (És ciki lenne, ha akkor jönnénk rá, hogy valami nincs, amikor hirtelen kellene.)


Nincs benne babaruházat, ágynemű, babaápolási dolgok, pelenkák. Azt majd később.


Ágy+matrac

pelenkázó asztal

szekrény

szőnyeg

babakocsi (autósüléssel, hordozóval)

kád

babaolló

babakefe

orrszívó

lázmérő

cumisüveg

műanyag kanalak

légzésfigyelő


Kell még valami szerintetek?


2013. nov. 27. 12:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
*szolgálatot, bocsánat
2013. nov. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Okés, köszi!!
2013. nov. 27. 14:33
 13/18 anonim ***** válasza:

Amit még nem írtál fel:


-pelenkázószivacs

- kis éjjeli lámpa ( nem olyan lényeg de éjjel azért majd ne telibe kapcsold a lámpát szóval tegyetek különbséget a picinek a nappalok és éjjelek közt)

- cumisüveg sterilizáló ( valaki megveszi, valaki nem)

- mellszívó ( én az AVENT-osra esküszöm)

- anyatejgyűjtő zacskó ( ha olyan sok tejed lesz hogy fagyasztani kellene)

- cumi ( azért jó ha van legalább 1 kéznél)

- szoptatós párna ( !!!!! nagy találmány, én először hülyeségnek tartottam, nem is vettünk, de egy alkalommal rokonnál voltunk vendégségben ott adták kölcsön hogy nyugodtan szoptassam azzal a babámat.. hát.... annyira jó hogy még aznap vettünk egyet :-)

- pelenkatároló kuka ( mi nem vettünk, de valaki megveszi)

-kiságyra forgó zenélő játék ( ami először nem lesz lényeg a babának, de később majd érdekelni fogja)

- ruha pelenka ( saját tapasztalat: ebből legyen bőven, mert napi több el fog "fogyni", büfi büfi hátán stb. 15-20 db kell)


Most ennyi jutott eszembe :-)

2013. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
sterilizálóból tökéletes a mikrós!
2013. nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Ha még eddig nem vettél magadnak, akkor minimum 3 db szoptatós melltartó és melltartó betét. Ez már a kórházba is kelleni fog a harmadik naptól:-)
2013. dec. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!
2013. dec. 11. 12:05
 17/18 anonim ***** válasza:

15-ÖS: nekem már az első naptól kellettek..úgyhogy spejzolj be azokból

ÉN 3-4 naponta elhasználtam a dm-es , 30 db-os eldobható melltartóbetétet,oly szinten folyt a tejem.

Szinte egész nap fejtem,mégis csepegett

MELLSZÍVÓ :-)

2013. dec. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Eldobhatos bugyi a korhazba, es Tena betet!Es a Garmastan kremet is vidd magaddal a korhazba, sokat segit!!!
2013. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!